Опубліковано: 8-02-2013, 17:51 / Переглядів: 568 / Новини / Культурно-масова діяльність


Кубок КВН ХНАУ

Кубок КВК

у Харківському національному аграрному університеті

ім. В.В. Докучаєва

    В актовій залі ХНАУ ім. В.В. Докучаєва 14 лютого 2013р. у дружній і атмосфері пройшла гра кубку КВК Головним організатором кубку став Інституту інноваційного менеджменту. У змаганнях за кубок взяли участь п’ять університетських команд. Команди «Дружба народов», «Несчастный случай», «Новые туркмены», були представляли учасники з різних факультетів, учасники команди «Туда-сюда» (факультет менеджменту і економіки), а також «КНТВ» (факультет агрохімії і ґрунтознавства). Загальна тема гри була доволі передбачувана «LOVE IS…».

   На святковому вечорі ведучими були випускники нашого університету, справжні «КАВЕЕНЩИКИ», Олексій Турчинов і Ярослав Макєєв.

   Виступи команд оцінювало журі у складі Дмитра Черкашина, Вадима Василенка, Сергія Борисенка, Валентина Обвінцева, Євгена Турчинова. Всі вони випускники нашого університету різних років і колишні члени університетської команди КВК.

    В першому конкурсі «Візитка» (тема якого «Нове знайомство» всі команди знайомилися з публікою, демонструючи яскраві образи і свої таланти) перемогу здобула команда КВК «Дружба народів». У другому конкурсі «Тріатлон», який був чи не найзапеклішим і водночас по-справжньому гумористичним, перемогу здобула молода команда КВК «КНТВ». У третьому конкурсі «Відео» на тему «LOVE STORY» команди показали свою майстерність як автори, актори і режисери відео презентацій, а перемогу з найбільшою кількістю балів здобула команда КВК «Дружба народів». В останньому конкурсі «Музичне домашнє завдання» на тему «Щасливі разом» перемогу здобула команда КВК «Новые туркмены».

    Після конкурсу, учасників кубку і всіх присутніх, привітали авторською піснею Євген Турчинов і Есмаїл Ґанаваті. Іскрометним гумором потішила публіку перша університетська команда КВК «Властелины полей» - ведучі і журі конкурсу.

Організатори гри висловлюють щиру вдячність за підтримку та допомогу у проведенні гри ректорату, профкому і всім поціновувачам справжнього гумору.

     Але конкурс – це змагання, і кубок може належати лише одній команді-переможцю! Судді змогли визначитися лише наприкінці гри, віддавши перевагу найдосвідченішій КВК «Дружба народов»,яка вийшла вперед з невеликим відривом. Всм учасникам вручили подарунки і грамоти від організаторів кубку, а глядачі подарували море оплесків і щирого сміху. Вітаємо переможців і володарів кубку КВК ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

     До нових зустрічей!!!


склад журі

команда «Несчастный случай»

команда «КНТВ»

команда «Дружба народов»

команда «Туда-сюда»

команда «Новые туркмены»

Євген Турчинов і Есмаїл Ґанаваті

перша університетська команда КВК «Властелины полей»

вручення кубку КВК ХНАУ ім. В.В. Докучаєва

    

Авторизація