Опубліковано: 4-05-2018, 09:09 / Переглядів: 201 / Новини / Конференції


Перемога команди факультету лісового господарства на Всеукраїнській студентській олімпіаді

Перемога команди факультету лісового господарства на Всеукраїнській студентській олімпіаді

 

   24-25 квітня на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальностями «Обладнання лісового комплексу» та «Деревообробні та меблеві технології». В олімпіаді взяли участь 79 учасників з 18 студентських команд.

   Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва представляла команда з факультету лісового господарства, до складу якої увійшли:

  1. Бакань Максим – 4 курс,
  2. Мироненко Сергій – 4 курс,
  3. Ющик Віта – 4 курс,
  4. Павлов Юрій – 3 курс,
  5. Тарабан Дмитро – 3 курс,
  6. Тіщенко Кирило – 3 курс.

     Керівником команди був кандидат біологічних наук, доцент Карпець Юрій Вікторович.

  Олімпіада проходила в 3 етапи: тестування, письмове завдання та наукова конференція, на якій студенти зробили доповіді за результатами своїх науково-дослідних робіт.

  За підсумком трьох етапів, команда факультету лісового господарства ХНАУ показала гарні результати, ґрунтовні знання і була нагороджена грамотою за високий рівень підготовки. У персональному заліку призером став Бакань Максим і був нагороджений дипломом третього ступеню, а науковий керівник команди Карпець Юрій Вікторович – подякою за плідну працю з обдарованою молоддю та високий рівень підготовки команди.

 

 

Декан факультету лісового господарства М. М. Ведмідь


    

Авторизація