Опубліковано: 7-05-2018, 12:13 / Переглядів: 152 / Новини / Культурно-масова діяльність


Відвідання здобувачами факультету обліку і фінансів Харківського державного академічного драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка

Відвідання здобувачами факультету обліку і фінансів Харківського державного академічного драматичного

театру ім. Т.Г. Шевченка

 

    6 травня 2018 р. здобувачі першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» разом із куратором, старшим викладачем кафедри фінансів В.С. Міщенко відвідали виставу «Блез» у Харківському державному академічному драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка.

    «Блез» — це гостросюжетна комедія  французького автора Клода Маньє, написана у 1959 р. Розважальна вистава,  побудована на комічних прийомах, різноманітних непорозуміннях і помилкових діях її героїв, змушує забути на деякий час про свої нагальні проблеми і зануритися в атмосферу веселої комедії з її забавною плутаниною та іскрометним гумором.

   Усі здобувачі були в захваті від вистави, зазначивши, що сюжет твору не дозволив відволіктися від сцени навіть на хвилину, а  спільний відпочинок з одногрупниками після занять – це те, що вони найчастіше згадуватимуть у майбутньому!

Щиро дякуємо профкому університету за надану можливість відвідати театр і збагатити свою культурну скарбницю.


    

Авторизація