Опубліковано: 8-05-2018, 08:19 / Переглядів: 357 / Новини / Конференції


Підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізацій «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика» у 2017 – 2018 навчальному році

   З 16 по 20 квітня 2018 р. в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізацій «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика науки», який пройшов на базі кафедри «Геометричне моделювання та комп’ютерна графіка». На конкурс було надіслано 166 робіт із 67 навчальних закладів вищої освіти. Авторів 41 наукової роботи запросили до НТУ «ХПІ» для безпосередньої участі в науково-практичній конференції. За результатами аналізу конкурсних робіт і виступу учасників конференції галузева конкурсна комісія визначила переможців і нагородила їх дипломами І – ІІІ ступенів.

   Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва на конкурсі представляла студентка факультету обліку і фінансів Шай Карина Леонідівна (2 курс), яка отримала диплом ІІІ ступеня. Тема її наукової роботи: «Екстремальні та геометричні властивості певного типу кривих» (науковий керівник – доцент, канд. пед. наук О.А.Мандражи).

   Факультет обліку і фінансів, факультет інженерів землевпорядкування, зокрема кафедра фізики та вищої математики, щиро вітають переможницю та її наукового керівника і бажають їм подальших успіхів і досягнень.

Кафедра фізики та вищої математики

 

    

Авторизація