Опубліковано: 15-02-2013, 10:00 / Переглядів: 390 /  / Оголошення


Нові надходження літератури до бібліотеки за 2012 рік. Дні інформації

     ДНІ ІНФОРМАЦІЇ

     26-27 лютого у виставковому холі бібліотеки відбулися Дні інформації «Нові надходження у 2012 році».

    

   День інформації — комплексна форма бібліографічного інформування, метою якої є надання читачам інформації про книги та інші джерела інформації на певну тему або ж про літературу, яка надійшла до бібліотеки протягом певного часу.

     Захід організовано співробітниками довідково-бібліографічного відділу за сприянням усіх підрозділів-фондоутримувачів бібліотеки.

     Дні інформації пропагандують нові надходження як наукової, так і навчальної літератури, а також залучають викладачів та студентів до активного вивчення новітніх видань з метою відбору матеріалів для використання в науковій і навчальній роботі та на виробництві.
     До уваги відвідувачів було представлено понад 700 найменувань (книги, посібники, словники, матеріали конференцій, автореферати дисертацій, наукові періодичні видання) з сільського та лісового господарства, економіки та фінансів, права, мовознавства, психології та педагогіки, техніки тощо.

     Особливої уваги заслуговує підручник «Геологія з основами мінералогії» – дипломант (I ступеня)XIII виставки-конкурсу навчальної літератури. Серед співавторів видання викладачі ХНАУ: доктор сільськогосподарських наук, професор, академік Міжнародної академії наук екології і безпеки життєдіяльності  Дмитро Григорович Тихоненко та доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент Міжнародної академії наук екологічної безпекиВасильВолодимирович  Дегтярьов.

     Напрочуд цікавим стало ювілейне видання «Тихого Дону» Михайла Шолохова, у якому 1-ша та 2-га частини роману видані за рукописами автора.

     Ще одне ювілейне видання, що було представлено на виставці, це «Історія Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва». Розкішне видання присвячено 195-річчю університету.

 Ірина ЖИДКИХ, головний бібліограф

    

Авторизація