Опубліковано: 5-06-2018, 09:44 / Переглядів: 1 232 / Наукова діяльність / Конференції


СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ ГУРТОК З ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН

   Студентський науковий гурток з правових дисциплін кафедри педагогіки, психології та права в своїй роботі приділяє увагу правовому вихованню молоді; розв’язанню найбільш актуальних та/або суперечливих питань діючого законодавства України, системи права України; актуальним питанням в галузі трудового, господарського, фінансового й аграрного права; історико-правовим аспектам політичної системи України. Гурток працює з 2013 року. Засідання відбуваються, як правило, по середах 1 раз на місяць. Науковий керівник гуртка кандидат економічних наук, доцент Шерстюк С.В.

   Так, за ІІ семестр 2017-2018 навчального року відповідно до плану відбулося 4 засідання студентського наукового гуртка з правових дисциплін. А саме:

   1) 14 березня 2018 року в ауд. 1-617 відбулося засідання на тему: «Правосвідомість та правова культура». Зі вступним словом виступила керівник гуртка, доцент Шерстюк Світлана Валеріївна. Після неї з доповіддю на тему: «Правова культура» виступила здобувач факультету лісового господарства 4 курсу 1 групи Кобзар Дар’я. Продовжив засідання здобувач факультету лісового господарства 4 курсу 2 групи Пономаренко Станіслав доповіддю на тему: «Правовий нігілізм як антипод правової культури».

   

   2) 11 квітня 2018 року в ауд. 1-617 відбулося засідання на тему: «Правова характеристика зовнішньоекономічних договорів». В роботі гуртка активну участь прийняли студенти 3 курсу «Менеджмент», керівник гуртка доцент Шерстюк С.В., а також в.о. завідувача кафедри доцент Євсюков О.Ф. На засіданні виступили: здобувач факультету менеджменту і економіки 3 курсу 1 групи Новоселець Артем з доповіддю на тему: «Правила ІНКОТЕРМС та їх правова характеристика»; здобувач факультету менеджменту і економіки 3 курсу 2 групи Бондаренко Єлизавета з доповіддю на тему: «Правова характеристика форми та змісту зовнішньоекономічних договорів»; здобувач факультету менеджменту і економіки 3 курсу 2 групи Пігур Олег з доповіддю на тему: «Нормативно-правова характеристика окремих видів договорів»;

   
   

   3) 25 квітня 2018 року в ауд. 1-617 відбулося засідання студентського наукового гуртка з правових дисциплін кафедри педагогіки, психології та права на тему: «Конституція України очима студентів». Зі вступним словом виступила керівник гуртка, доцент Шерстюк Світлана Валеріївна. Після неї з доповіддю на тему: «Відповідність Конституції України нормам європейського законодавства» виступила здобувач факультету менеджменту і економіки 3 курсу 2 групи Тітова Марія. Продовжила засідання здобувач факультету менеджменту і економіки 3 курсу 1 групи Ткаченко Анастасія доповіддю на тему: «Конституція України – основа конституційного устрою держави». Обидві доповіді викликали цілу низку запитань у присутніх та досить емоційне й жваве обговорення.

   

   4) 30 травня 2018 року в ауд. 1-617 відбулося засідання на тему: «Відповідальність за порушення податкового законодавства в Україні та світі». Зі вступним словом виступив в.о. завідувача кафедри, доцент Євсюков О.Ф., який звернув увагу присутніх на такі психологічні ознаки (складові) злочину, як вина та осудність особи, що скоїла злочин. На засіданні також виступили: здобувач факультету обліку і фінансів 2 курсу 1 групи Буркун В’ячеслав з доповіддю на тему: «Податкове правопорушення, його склад та види» та здобувач факультету обліку і фінансів 2 курсу 1 групи Якуніна Анастасія з доповіддю на тему: «Кримінальна відповідальність за порушення податкового законодавства в Україні та світі».

   

   Особливу подяку висловлюємо здобувачам 3 курсу ОР «Бакалавр» спеціальності «Менеджмент» факультету менеджменту і економіки та здобувачам 2 курсу ОР «Бакалавр» спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» факультету обліку і фінансів за цікаві доповіді та активну участь в роботі студентського наукового гуртка з правових дисциплін!

 

Керівник студентського наукового гуртка

з правових дисциплін кафедри психології, педагогіки та права,

кандидат економічних наук, доцент Шерстюк С.В.

    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок