Опубліковано: 7-06-2018, 08:48 / Переглядів: 606 / Новини / Виховна діяльність


Діти – наше найдорожче багатство!

   За традицією, щороку в перший день літа профком університету проводить свято для дітей наших співробітників, на якому з Днем захисту дітей вітають і малечу, і дорослих.

   Цього року завідувач студентського клубу профкому О.А. Осова заздалегідь розробила програму свята. Почалось воно з привітань першого проректора університету Р.М. Шелудька і теплих слів голови профкому й організатора Ю.В. Синявіної. Далі до заходу долучилась івент-студія «Іриска». Аніматори розважали дітлахів веселою тематичною програмою з конкурсами, іграми, мультяшними героями та мильними кульками. Кожен хотів погратися і сфотографуватися з ростовими ляльками. Малюки із задоволенням розмальовували свої обличчя екзотичними квітами, адже на майданчику працювали фахівці з аквагриму.

   Естафету програми прийняли учасники художньої самодіяльності, які подарували дітям і дорослим святковий концерт. У концерті взяли участь танцювальний колектив «Радуга» (художній керівник Г.А. Кривенко), танцювальний колектив «Фаворит» (художній керівник Ю.П. Лубенець), вокалісти Третяк Аліна, Макєєва Ярина і Подгатець Єва (художній керівник О.С. Невмержицька), а також гості, які завітали до нас із Роганської гімназії – вокальний ансамбль «Океан улыбок» (художній керівник О.В. Кіпоть) і вокальний квартет «Мозаїка» (художній керівник І.Є. Нетіс). Щоб усі могли потанцювати, студенти ОРСС і Шарафанова Ірина провели для присутніх флеш-моб.

   Закінчилося свято конкурсом малюнок на асфальті. Дітки мали змогу залишити свої витвори на Алеї дитинства, а ті, хто не хотів малювати, просто танцювали на майданчику, як на дитячій дискотеці. Захід пройшов весело і завзято, малеча отримала задоволення, веселий настрій та солодкі подарунки, а батьки – можливість пригадати своє дитинство.

   Бажаємо всім дітям мирного, щасливого, безтурботного дитинства. Будьте здоровими і завжди усміхненими. Упевнено дивіться у майбутнє, адже саме від вас залежить те, яким воно буде.

Зі святом, із Днем захисту дітей!

Завідувач студентського клубу

профкому університету О.А. Осова

   
   
   
   
   
   
    

Авторизація