Опубліковано: 7-06-2018, 14:02 / Переглядів: 392 / Новини / Профорієнтація


На виробничу практику – до банку

   31 травня 2018 р. у рамках співпраці факультету обліку і фінансів Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва та ПАТ КБ «ПриватБанк» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування»  відбулась інформаційна зустріч із керівником Регіонального Центру з підбору персоналу Харківського ГРУ ПАТ КБ «ПриватБанк» Поповим І.О., керівником напряму з просування послуг бюджетним організаціям Харківського ГРУ ПАТ КБ  «ПриватБанк» Колпаковим С.О., керівником Харківського відділення ПАТ КБ «ПриватБанк» №32 Євдокімовою О.

   Керівники «ПриватБанку» розповіли про нові можливості проходження виробничої практики у банку і перспективи, які відкриваються перед студентами і викладачами.

   Студенти отримали важливу інформацію щодо проходження онлайн-практики та майбутнього працевлаштування у відділеннях банку. «Приватбанк» розробив унікальну систему проходження практики для студентів, аналогів якої немає у світі – онлайн-практику. Здобувач може пройти практику з будь-якого місця, де є Інтернет, і у будь-який зручний час у режимі «24/7/365».

   Програма онлайн-практики включає теоретичну і практичну частину. Теоретична частина складається з 10 модулів, спрямованих на поглиблене вивчення банківських продуктів і особливостей їх надання. У практичній частині студенти повинні виконати п’ять практичних завдань які спрямовані на закріплення розуміння того, що вивчали в теорії.

   За результатами набраних балів система формує загальний  рейтинг студентів, щоб визначити рівень знань і недоліки, на які необхідно звернути увагу.

   Проходження практики підтверджується видачею електронного сертифіката, а кращих за рейтингом студентів система включає до кадрового резерву для подальшого працевлаштування у банку.

   Викладачі та студенти поставили представникам банку багато питань, на які отримали вичерпні відповіді.

  Керівництво факультету і здобувачі вищої освіти зацікавилися онлайн-практикою у банку як варіантом практичної підготовки майбутніх фахівців

   Представники «Приватбанку» зазначили, що досвід вивчення банківських послуг і навички обслуговування клієнтів стануть у нагоді не тільки на майбутній роботі, але й у повсякденному житті.

 

Старший  викладач кафедри фінансів

 В.С. Міщенко

   
   
   
    

Авторизація