Опубліковано: 19-06-2018, 09:17 / Переглядів: 283 / Новини / Наукова діяльність


Практикум по роботі з екскурсійними об'єктами категорії "Пам'ятка садово-паркового мистецтва"

   14 червня туристично-інформаційний  відділ Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва і  Обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центром туризму» на основі партнерської співпраці провели практикум по роботі з екскурсійними об'єктами ХНАУ ім. В. В. Докучаєва, у якому також узяли участь завідувач кафедри музеєзнавства та пам'яткознавства Олена Жукова і студенти 3 курсу Харківської державної академії культури (ХДАК).

   Під час зустрічі було обговорено питання розвитку туристичного маршруту містечка Докучаєвське. У процесі дискусії учасники обмінялися досвідом роботи і визначили орієнтири для подальшої співпраці. Досягнуто домовленість про участь у фестивалі "Інклюзіон" і прийомі в рамках фестивалю екскурсійних груп осіб з обмеженими можливостями.

   Студенти Харківської державної академії культури поділилися враженнями про навчальне містечко ХНАУ: «Музейний комплекс університету і його дендрологічний парк захоплюють своїм екскурсійним потенціалом. Рідкісні музейні колекції, багатство елементів паркового будівництва створюють унікальний об’єкт екскурсійного показу, який збагатить туристичну інфраструктуру Харкова та Харківщини». 

   Завідувач кафедри музеєзнавства та пам'яткознавства ХДАК Олена Жукова зауважила, що чудовий історико-культурний ландшафт, п'ять музеїв природничої групи, унікальний дендропарк є підґрунтям для формування цілісної  туристичної дестинації, що здатна стати одним із найбільших туристичних об'єктів Харкова.

Дякуємо всім учасникам практикуму та чекаємо на наступних заходах.  

 

Світлана СИСОЄВА,

помічник ректора з соціально-економічного розвитку і туризму

   
   
   
   
   
   
   
   
   
    

Авторизація