Опубліковано: 26-06-2018, 09:32 / Переглядів: 225 / Новини / Профорієнтація


Профорієнтаційний виїзд до Липковатівського аграрного коледжу

   25 червня представники агрономічного факультету ХНАУ ім. В.В.Докучаєва професори Свиридов А.М. і Огурцов Є.М. разом з деканом Романовим О.В. відвідали Липковатівський аграрний коледж, де мали чудову зустріч з заступником директора Головешко В.В., викладачами, студентами та, найголовніше - з майбутніми випускниками коледжу.

   Під час зустрічі студенти і випускники були ознайомлені з перспективами продовження свого навчання у ХНАУ, факультетами університету і спеціальностями, за якими здійснюється підготовка у нашому закладі, також умовами вступу і перевагами, які мають випускники аграрних коледжів при вступі до нас.

   На зустрічі був присутній випускник Липковатівського аграрного коледжу і агрономічного факультету ХНАУ ім. В.В. Докучаєва 2018 р., а нині - агроном великого господарства Дмитро Тимчук, який поділився своїми думками щодо вибору майбутньої професії і досвідом свого навчання в нашому університеті.

   Запрошуємо всіх бажаючих продовжити навчання і отримати перспективну спеціальність у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва!

Декан агрономічного факультету

О.В.Романов

 

   
    

Авторизація