Опубліковано: 11-02-2013, 12:02 / Переглядів: 495 / Новини / Культурно-масова діяльність


Концерт іноземних студентів

    Університет з віковою історією не може не пишатися своїми традиціями. Однією з таких є проведення концерту іноземних студентів. Третій рік поспіль студенти-іноземці будять від «зимового сну» культурно-масове життя нашого університету, і 2013 р. не став винятком.

Увечері 7 лютого іноземні студенти з усіх факультетів нашої альма-матер зібрали любителів своєї творчості у великому затишному актовому залі ХНАУ. В супроводі фанфар відкрилася завіса і перед глядачами постала сцена, прикрашена декораціями у вигляді земної кулі з обличчями, які символізують три раси. А довкола планети красиво розміщені яскраві прапори всіх країн, представники яких вчаться в нашому університеті.

   Відкрив концерт вокальний номер, присвячений дорогому для всіх студентів продукту - майонезу. Запальний танок лезгинка у виконанні студентів з Туркменистану став яскравим продовженням вечора.

    Не можна не відзначити ведучого концерту - Петунца Карена, який запам'ятався ще і своїм східним образом у вокальному дуеті з Олійник Ганною і Кулмурадовим Арсланом, автором і виконавцем патріотичної пісні «Туркменистан». Хочеться виділити наших зірок - рок-групу «Мадагаскар», які подарували глядачам відомий хіт «Sum-41». Також своїх прихильників порадували зірки – Євгеній Турчинов і запальний перський хлопець Есмаїл Ґанаваті.

    Продовженням концерту став танцювальний дует Меретова Мейлиса і Попової Анастасії, який своїм танцем просто заразив зал ритмом хіп-хопу.

    Десертом концерту став гумор. Учасники з команди КВК «Несчастный случай» з номером «Перше побачення» відкрили естафету гумору. Хочеться відзначити СТЕМ «Туркменське весілля», головними героями якого стали Иламан Оразов и Даянч Сопиев.

На сцену ХНАУ цього разу повернувся жанр пантоміми: Максадов Ашир и Сейитмурадов Эмир на три хвилини вразила глядачів на рингу в пантомімі «Бокс». Тепло зустрів зал «вірменське караоке» у виконанні випускника факультету обліку і фінансів Арапетяна Геворга. Порадували своїм виступом і наші давні друзі - команда КВК «Дружба народов».

   Окрасою всього концерту став номер, який запам’ятають глядачі надовго - гумористичний танок «Вінус», який викликав бурхливу хвилю оплесків.

    Іноземні студенти щиро подякували за допомогу в підготовці до концерту Волошан Галину Анатоліївну і Тихоненко Олену Василівну, викладачів кафедри української и російської мов, а також Тихоненко Катерину і, звісно ж, другого батька всіх іноземних студентів ХНАУ Попова Андрія Сергійовича.

   Хочеться побажати нашим студентам, щоб вони не забували цю прекрасну традицію і щоб у ХНАУ завжди панував дух ДРУЖБИ НАРОДІВ.

    

Авторизація