Опубліковано: 4-09-2018, 09:04 / Переглядів: 432 / Наукова діяльність / Виховна діяльність


ВІВАТ ПЕРШОКУРСНИК!

 

Професія «студент» – це класно,

Хоча, на жаль, короткочасно:

Одинадцять семестрів чи п’ять із половинкой років –

Оце для вас законні строки.

Тож я спішу вас всіх вітати

Із вашим днем, із вашим святом!

 

   Вітаю вас, першокурсники 1 групи 1 курсу спеціальності «Облік  і оподаткування»! Відтепер ви – здобувачі факультету обліку  і фінансів Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, які достойно розпочали свій новий шлях!

   Позаду випускні іспити, ЗНО, вступна кампанія і напружене очікування зарахування до лав здобувачів. Попереду – найцікавіше, тому що в університеті хтось знаходить друзів, хтось – другу половинку, а дехто – майбутніх ділових партнерів.

   Студентські роки завжди летять швидко. Лекції, практичні заняття, сесії – екзамени і заліки. Не встигнете оглянутися, як позаду вже «екватор», і  зовсім небагато часу залишиться до вручення дипломів. Це нелегкий, але важливий період, адже знання, навички і знайомства, набуті в університеті, стануть вам у пригоді протягом усього життя. Наука, дозвілля, громадська робота, спорт, участь у студентському самоврядуванні – кожен може обрати справу собі до душі.

   Шановні першокурсники, майбутня гордість ХНАУ ім. В.В. Докучаєва! У ці дні ви почули багато привітань на свою адресу. Я приєднуюся до всіх побажань і хочу додати: нехай прагнення до знань і самовдосконалення постійно зростає, нехай навчання в університеті буде успішним та приносить задоволення і найголовніше – хай роки студентства будуть насичені найяскравішими подіями, які буде приємно згадати до найменших дрібниць!

   Терпіння вам і наполегливості, енергії та натхнення, удачі й успіхів! І памятайте: ви – найкращі!

 

З повагою куратор 1 групи 1 курсу

факультету обліку і фінансів

 спеціальності «Облік і оподаткування»,

доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту І.І. Рагуліна

    

Авторизація