Опубліковано: 6-09-2018, 08:45 / Переглядів: 239 / Новини / Наукова діяльність


Викладачі кафедри зоології та ентомології ім. Б.М. Литвинова на IX з’їзді Українського ентомологічного товариства

   Українське ентомологічне товариство (УЕТ) — громадська організація, створена в 1949 р. для об’єднання вчених, фахівців-виробничників і аматорів-ентомологів. Завданнями УЕТ є сприяння організації наукових досліджень з ентомології, публікація їх результатів і популяризація знань з ентомології та суміжних дисциплін.

   Харківське відділення Українського ентомологічного товариства є одним із найбільших в Україні та об’єднує понад 80 науковців і аматорів.

   20–23 серпня 2018 р. на базі ХНПУ ім. Г.С. Сковороди пройшов ІХ з’їзд Українського ентомологічного товариства, який зібрав понад 120 науковців і ентомологів-аматорів з усієї України, Німеччини, Чехії та Білорусі.

   Організаторами з’їзду були ГО «Українське ентомологічне товариство», ГО «Харківське ентомологічне товариство», ХНПУ ім. Г.С. Сковороди, Інститут зоології ім. І.І. Шмальгаузена, ХНАУ ім. В.В. Докучаєва та ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

   20 серпня відбулися пленарне засідання та знайомство гостей з колекціями Музею природи ХНУ ім. В.Н. Каразіна. 21 серпня – секційні засідання та дружня вечеря.

   22 серпня продовжили роботу секційні засідання, було обрано президента УЕТ й організовано екскурсію до «Фельдман-Екопарку».

    23 серпня всі охочі мали змогу відвідати НПП «Гомільшанські ліси» та біостанцію ХНПУ ім. Г.С. Сковороди.

   У роботі з’їзду взяли активну участь викладачі й аспіранти кафедри зоології та ентомології ім. Б.М. Литвинова: професори М.Д. Євтушенко, Є.М. Білецький, В.Л. Мєшкова, доценти І.П. Леженіна, М.О. Філатов, І.В. Забродіна, С.В. Станкевич, Л.Я. Сіроус, аспірант В.О. Меленті.

   Ірина Павлівна Леженіна входила до складу оргкомітету з’їзду. Микола Дмитрович Євтушенко є почесним членом УЕТ і разом з Іриною Павлівною Леженіною та президентом УЕТ Віталієм Петровичем Федоренком був головуючим секції «Сільськогосподарська ентомологія». Валентина Львівна Мєшкова головувала на засіданні секції «Лісова ентомологія».

   
    

Авторизація