Опубліковано: 6-09-2018, 09:51 / Переглядів: 276 / Виховна діяльність / Культурно-масова діяльність


ВЕРЕСНЕВА ПОДОРОЖ ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ У КАЗКУ

   Студентське життя – не тільки навчання, а й спільні подорожі та екскурсії. Тому здобувачі факультету обліку і фінансів 4 вересня, за традицією, відвідали «Фельдман-Екопарк» – одне з унікальних і найкрасивіших місць України. Це був дуже насичений день, адже цікаво і захоплююче побачити справжній світ диких тварин, те, як вони живуть у гармонії з природою і дізнатися про їхні звички.

 

   
   

   Більшість мешканців екопарку – молоді тварини, яким простіше пристосуватися до нових умов життя. І умови ці дуже гідні.  У парку чисто, красиво, просторо. Тварини отримують повноцінне харчування і гарний догляд тож не дивно, що вони вже дають численне потомство.

   

   
   

   Яскраві враження здобувачі отримали від прогулянки по красивих алеях серед квітів, композицій із дерев і чагарників, розташованих на території «Фельдман-Екопарку».

  

   
   

   Поїздка, яка залишила море позитиву, – це невеличкий перепочинок перед майбутньою роботою в новому навчальному році. Молодь вкотре переконалася, наскільки важливо розвивати в собі почуття прекрасного, пізнаючи рідний край.

 

Заступник декана з виховної роботи в гуртожитку №1

факультету обліку і фінансів

Ірина Рагуліна

    

Авторизація