Опубліковано: 17-09-2018, 13:35 / Переглядів: 619 / Новини / Наукова діяльність


«VIII Наукові пікніки» в Харкові

  «Наукові пікніки» – найбільший в Україні фестиваль, що популяризує науку серед дітей та молоді. Він  проходить під відкритим небом і для Харкова  є доброю традицією, адже проводиться ввосьме.

  Цей захід став можливим завдяки Харківському центру дозвілля молоді, Харківському міському громадському об’єднанню «Центр розвитку громад», його програмному директору Коновалову Артему та координатору «Наукових пікніків» у Харкові Баглай Тетяні.

  Харківський національний університет ім. В.В. Докучаєва був дебютантом «VIII Наукових пікніків», які відбулись 15 вересня у сквері на майдані Свободи. Цього року  в них узяли участь майже 60 закладів освіти, наукових установ, клубів та організацій Харкова та області. У рамках заходу на алеях скверу учасники демонстрували власні науково-технічні розробки, проводили фізичні та хімічні експерименти, організували виставки й інтерактивні конкурси, тепло спілкувалися з гостями та розповідали про переваги своїх ВЗО.

  Наш університет представили викладачі кафедр агрохімії та загальної хімії і студенти, які допомагали в організації виставки та проведенні дослідів.

  Викладач кафедри загальної хімії Будвицька Олена Миколаївна і студенти агрономічного факультету продемонстрували окисно-відновні хімічні реакції, малювання безбарвними чорнилами, вирощування штучних водоростей та інші хімічні досліди, від яких присутні діти були в захваті.

  Завідувач кафедри агрохімії Філон Василь Іванович ознайомив глядачів із функціональною діагностикою мінерального живлення рослин, експрес-визначенням умісту забруднювачів у навколишньому середовищі та провів аналіз якості питної води, що викликало зацікавленість дорослих глядачів.  

  Науковці та студенти університету змогли не тільки представити свої досліди, а й поспілкуватися з колегами з інших університетів і наукових установ, узяти активну участь в інтерактивних іграх та прорекламувати Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва серед тисяч відвідувачів заходу.

В.М. Полях

  

   
   
    
   
   
   
    

Авторизація