Опубліковано: 21-09-2018, 14:03 / Переглядів: 323 / Новини / Наукова діяльність


Зустріч з представниками ТОВ «Профітім»

   Нещодавно в актовій залі ХНАУ ім. Докучаєва відбулася презентація міжнародних студентських програм у Німеччині на 2018 – 2019 рік. Презентацію відвідали, як студенти ХНАУ, так і інших вузів Харкова.

 

   

   

   Про різноманітні програми стажування, зокрема: догляд за декоративними рослинами, переробку м’яса, вирощування спаржі та грибів, а також роботу в найбільшому парку розваг Німеччини – «Європа – парк» докладно розповіла директор ТОВ «Профітім» Тетяна Русановська.

   

   

   Студенти дізналися про створення особливих проектів, які відповідають сучасним потребам клієнтів та поєднують у собі можливості практичного стажування за кордоном, отримання першого робочого досвіду і достойної оплати праці.

   

   

   Про стажування у різних галузях економіки: сфері послуг, промисловості, будівництві, сільському господарстві детально розповіли студенти ХНАУ ім Докучаєва, що вже повернулися з Німеччини. Всі охочі мали змогу задати питання, які їх хвилюють.

   

 

   Зустріч була дуже корисною та пізнавальною, кожен студент отримав необхідну інформацію та неймовірні враження від розповідей своїх друзів.

    

Авторизація