Опубліковано: 29-09-2018, 08:13 / Переглядів: 183 / Новини / Наукова діяльність


ХІ Делегатський з’їзд Громадської організації «Українське товариство ґрунтознавців та агрохіміків»

   17−21 вересня 2018 р. на базі Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва пройшов ХІ Делегатський з’їзд Громадської організації «Українське товариство ґрунтознавців та агрохіміків» в якому взяли участь понад 200 делегатів і учасників. Крім українських учених, учасниками з’їзду були гості з Білорусі, Молдови, Польщі, Румунії, Узбекистану та Японії. Із відкриттям ХІ з’їзду присутніх поздоровив Тахаші Косакі – Президент Міжнародного союзу ґрунтознавців. Вступне слово виголосив генеральний секретар Громадської організації «Українське товариство ґрунтознавців та агрохіміків» академік НААН України С. А. Балюк.

   Під час з’їзду працювали п’ять секцій, головами яких були провідні вчені в галузі ґрунтознавства й агрохімії: «Управління земельними ресурсами, генезис, географія, класифікація, картографування ґрунтів, ГІС-технології, нормативне забезпечення», «Еволюція властивостей ґрунтів, моніторинг за станом, технології раціонального землекористування», «Меліорація, рекультивація, охорона ґрунтів від ерозії та техногенного забруднення», «Агрохімічне забезпечення сучасного землеробства», «Гумусовий стан ґрунтів, органічне землеробство, біологія ґрунтів». На засіданнях секцій науковці представили свої наукові та практичні розробки.

   В останній день з’їзду відбулася наукова польова екскурсія до Чугуєво-Бабчанського лісництва і ДП «ДГ «Граківське» ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського», під час якої гості ознайомились із зональними ґрунтами Лісостепу – темно-сірим опідзоленим ґрунтом на лесі та чорноземом типовим легкоглинистим на лесі.

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
    

Авторизація