Опубліковано: 3-10-2018, 10:25 / Переглядів: 149 / Виховна діяльність / Спорт / Культурно-масова діяльність


На Харківщині привітали з професійним святом працівників туристичної галузі

   25 вересня на базі ДП «Клінічний  санаторій «Курорт «Березівські мінеральні води» відбулись урочистості з нагоди Всесвітнього дня туризму і Дня туризму в Україні,  у яких узяли участь керівники туристичних агенцій, музейних закладів, готелів, національних природних парків, оздоровчих закладів, факультетів і кафедр туристичного бізнесу закладів вищої освіти, а також власники садиб сільського «зеленого» туризму, екскурсоводи.

   Організатори заходу: Управління культури і туризму Харківської ОДА та Харківський організаційно-методичний центр туризму.

Із привітальним словом до всіх присутніх звернувся начальник Управління культури і туризму ХОДА Олег Яцина і передав найкращі побажання від імені голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної.

   «Харківщина приваблює туристів значними рекреаційними ресурсами: мінеральними джерелами з цілющою водою, чудовими ландшафтами, ріками, озерами і водосховищами. Вона багата на історичні, архітектурні, природні пам’ятки, які цікавлять туристів з усіх куточків України та з-за кордону. І за останні три роки можна відзначити позитивну динаміку в розвитку туристичної галузі та збільшення кількості туристичних груп, індивідуальних туристів на Харківщині. Хотілося б подякувати всім за цю щоденну кропітку працю. Хочу побажати вам і вашим близьким здоров'я та творчих успіхів», – сказав Олег Яцина.

   За сумлінну працю, високий професіоналізм і творчі досягнення кращі працівники туристичної галузі Харківщини були відзначені почесними нагородами Харківської облдержадміністрації, Харківської обласної ради, Управління культури і туризму ХОДА, Обласного комунального закладу «Харківський організаційно-методичний центр туризму». 

   Дякуємо організаторам і головному лікарю санаторію, доктору медичних наук, професору Сердюку Олександру Івановичу за гостинний прийом та чудову екскурсію одним із найстаріших бальнеологічних курортів України.

 

   
   
   
   
   
    

Авторизація