Опубліковано: 3-10-2018, 10:32 / Переглядів: 282 / Спорт / Культурно-масова діяльність


ВІД ЕМОЦІЙ ХОЧ В ПОЛІТ – ПОДАРУВАВ НАМ ЇХ ТУРЗЛІТ!

   На туристичний зліт студентів нового набору факультети Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва чекали цілий рік. Як тільки закінчується один турзліт, відразу починаємо чекати наступного.

    Туризм – це завжди чудово, а турзліт – удвічі чудово, тому що в один день, 28 вересня 2018 р., за 4–5 годин учасники отримали заряд позитивної енергії та емоції, яких вистачить на цілий рік. Дуже важливо, що турзліт зближує всіх – здобувачів та викладачів – і допомагає людині виявити яскраві, до цього невідомі сторони її особистості. І це потім надовго запам'ятовується.

   Чіткого розпорядку туристичного зльоту дотримувались із самого початку. Будь-яке зволікання могло позначитися на результатах змагань. Шикування почалось о 10-й годині. У кожної команди були своя символіка, девіз і речівки. Уже з першого конкурсу було зрозуміло, що всі команди – творчі, і поступатися ніхто не збирається. До презентації команд учасники підійшли серйозно. Усі дотримувалися означеної теми і по-різному творчо представляли свій колектив. Наша команда «Ботани» яскраво і гідно показала себе.

 

   

 

   Спортивні змагання змусили докласти максимум зусиль. Особливо переживали «ботани». Нехай не все в учасників команди виходило, але командний дух і взаємопідтримка допомогли зберігати настрій на перемогу.

   

   Поки одні брали участь в естафеті, інші учасники змагань готували за особливим рецептом смачну кашу. Кухарі команди «Ботани» зустріли членів журі жартами-примовками та майже театралізованою виставою. Гостинні господарі пригощали, можна сказати, кухарськими чудесами і дивували творчим підходом до сервірування столу.

   

   Далі найбільш складною і відповідальною справою для журі стало підведення підсумків та визначення головного переможця в командній першості.

   Команда «Ботани» і група підтримки дуже переживали за результат останнього, вирішального для нас конкурсу – приготування польової каші…

   Після оголошення підсумків змагань усі учасники від факультету обліку і фінансів не змогли стримати  шквал емоцій – наша команда «Ботани» стала переможцем в туристичному зльоті ХНАУ!

   Насичений день подарував нам заряд бадьорості і чудовий настрій. Програма була дуже цікавою і різноманітною, нудьгувати було ніколи. Щільний графік змагань і виступів нікому не давав розслабитися, тому день пролетів миттєво.

   Вітаємо від щирого серця переможців туристичного зльоту ХНАУ 2018 р. – команду факультету обліку і фінансів «Ботани»! Бажаємо всім міцного здоров'я, творчого ентузіазму, нових перемог і подальшої активної життєвої позиції. Окремо дякуємо організаторам, які створили атмосферу туристичного зльоту, за високий рівень організації та професіоналізм.

 

Куратор команди «Ботани» факультету обліку і фінансів,

доцент І.І. Рагуліна

Голова студентського самоврядування факультету обліку і фінансів

Марія Бігун

Голова студентського самоврядування гуртожитку № 1

факультету обліку і фінансів

Анастасія Зінченко

    

Авторизація