Опубліковано: 3-10-2018, 10:38 / Переглядів: 576 / Новини / Студентське самоврядування


ГУРТОЖИТОК №1 – ТЕРИТОРІЯ УСПІХУ

У кожній людині живе герой.  

Будь-яка людина з будь-якими можливостями

може стати щасливою і зробити щасливими інших.

Проекти – це матеріалізація вашої життєвої місії,

з якою ви прийшли у світ.

Нехай вони зроблять цей світ кращим!

 

Анастасія Зінченко

   

   27 вересня 2018 р. відбулися вибори голови студентського самоврядування гуртожитку № 1 факультету обліку і фінансів, за підсумками яких перемогу здобула здобувач 1 курсу ОС «Магістр» спеціальності «Облік і оподаткування» Зінченко Анастасія. За час існування факультету вперше це вдалося дівчині.

 

   У рамках колегіальної структури здобувачі беруть участь у вирішенні питань соціально-економічного розвитку гуртожитку, збереження його житлового фонду та охорони громадського порядку. Метою її діяльності є захист прав здобувачів, які проживають в гуртожитку,  дозвілля і поліпшення їхнього життя. Участь у роботі студентського самоврядування гуртожитку №1 дозволяє молоді розвивати управлінські компетенції, соціалізуватись і застосовувати свої знання на практиці.  Мешканці гуртожитку – активні помічники в усіх справах і починаннях, а часом ініціатори багатьох заходів та ідей.

 

   

   Будь-яке місце проживання стає домом тоді, коли в ньому панують затишок і спілкування на основі співпраці. Хотілося б, щоб атмосфера доброзичливості і небайдужості зберігалася в нашому гуртожитку, усі можливості для цього є.

 

   

   Вітаємо Анастасію Зінченко з обранням на посаду голови студентського самоврядування гуртожитку № 1 факультету обліку і фінансів.

   Анастасіє, твоя перемога на виборах, безсумнівно, є результатом довіри мешканців гуртожитку. Ми впевнені, що ці вибори стануть знаковим, переломним моментом у житті нашого гуртожитку та факультетів обліку і фінансів ХНАУ ім. В.В. Докучаєва й агрономічного ЛНАУ, здобувачі якого не пошкодують про те, що віддали свої голоси саме за тебе! Бажаємо тобі успіхів на новій посаді та плідної роботи на благо нашого університету!

 

Факультет обліку і фінансів

    

Авторизація