Опубліковано: 16-10-2018, 08:56 / Переглядів: 193 / Профорієнтація / Студентське самоврядування


Відвідання здобувачами факультету інженерів землевпорядкування Харківського державного академічного драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка

   07 жовтня 2018 р. здобувачі першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» разом із заступником декана факультету О.М. Трегуб та куратором, викладачем кафедри управління земельними ресурсами та кадастру О.В. Гунченком, відвідали виставу
   «Зойчина квартира» у Харківському державному академічному драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка.

 

 

Студенти та викладачі факультету інженерів землевпорядкування

на виставі «Зойчина квартира» у Харківському державному академічному драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка

 

   З квітня 2011 р. трагікомедія М. Булгакова «Зойчина квартира» є однією з найулюбленіших вистав харків’ян.  П'єса «Зойчина квартира» була написана в 1926 р. і відразу ж відбулася в театрі ім. Вахтангова. У творі Булгаков звернувся до однієї з найбільш нагальних проблем Москви свого часу – НЕПу. Саме так зване «неповске дно» автор вирішив відобразити в п'єсі, обравши для цього жанр сатири. Після революції, коли «москвичів зіпсувало квартирне питання», Зоя Пельц, аби зберегти власну квартиру, відкриває у ній кравецьку майстерню. А ввечері Зойчина квартира перетворюється на місце для розваг, де вирують пристрасті, у вихорі танців під звуки фокстроту руйнуються долі, ллється шампанське і кров.

 

 

 

Фото з вистави «Зойчина квартира».

Джерело:  http://www.theatre-shevchenko.com.ua/performance/index.php?perf=32

 

   Злободенна для свого часу п'єса «Зойчина квартира» сподобалася здобувачам, які відмітили, що її сюжет, заснований на особистих спостереженнях М. Булгакова, тісно переплітається з реаліями сьогодення. Це не дає сумніватися в достовірності зображуваних пороків суспільства. Здобувачі відзначили неймовірний психологізм і точність в описі характерів персонажів, виділили майстерну гру акторів у зображенні різних типів людей, починаючи з інтелігенції і закінчуючи бандитами і шахраями.

     Ми щиро вдячні профкому ХНАУ та особисто Синявіній Юлії Вікторівні за надану можливість відвідати театр і збагатити свою культурну скарбницю.

    

Авторизація