Опубліковано: 22-10-2018, 08:21 / Переглядів: 200 / Новини / Культурно-масова діяльність


Пересувна туристична виставка «Харківщина: туристичні відкриття»

   П’ятого  жовтня, на базі фундаментальної бібліотеки Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва розпочала роботу пересувна туристична виставка «Харківщина: туристичні відкриття», яка працюватиме до п’ятого листопада. Виставку урочисто відкрили ректор університету О. В. Ульянченко і ОКЗ «Методично-організаційного центру туризму» В. Д. Холодок. 

 Мета виставки – популяризувати серед місцевого населення та гостей регіону внутрішній туризм, привернути увагу до туристичних об’єктів і просувати нові туристичні можливості Харківщини.

Для того, щоб якомога більше туристів і жителів області, ознайомилися з можливостями туристичного відпочинку на Харківщині,  на виставці представлено цікаву для відвідувачів інформацію – світлини-банери, карти, пізнавальні туристичні проспекти, відеоматеріали, які викликають живий емоційний відгук. На стенді туристичних пропозицій можна ознайомитися з інформацією про відомі та маловідомі туристичні місця.

   На відкритті виставки ректор О.В. Ульянченко вручив подяки  за активну участь у розвитку туризму в навчальному містечку ХНАУ ім. В. В. Докучаєва та з нагоди Всесвітнього дня туризму і Дня туризму в Україні. 

   Запрошуємо харків’ян, туристів, усіх, хто не байдужий до історії, культури й туризму рідної Харківщини, зокрема студентську молодь, відвідати виставку. Яка працюватиме протягом місяця за графіком роботи вищу.

 Адреса: Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва (1-й корпус) фундаментальна бібліотека (2-й поверх), Харківська область, Харківський район, п/в «Докучаєвське- 2».

  Також радимо завітати до туристично-інформаційного пункту, який діє на базі університету. 

   Проїзд із Харкова від станції метро «Індустріальна» автобусами № 200 або № 186 до зупинки «ХНАУ ім. В.В. Докучаєва».

 

Для тих, кому цікаво.

   Протягом травня-вересня виставка «Харківщина туристична» вже гостювала в селі Сковородинівка, містах Чугуєві та Києві. Ознайомитися з експозицією виставки, яка вперше розмістилася саме в Екокоморі Національного літературно-меморіального музею Григорія Сковороди, можна й віртуально, завдяки світлинами сертифікованих фотографів і картографів Google (https://goo.gl/maps/ToUcZ3adgCM2).

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  
Сторінки: 1 2
 

Авторизація