Опубліковано: 26-10-2018, 12:07 / Переглядів: 255 / Наукова діяльність / Конференції


III УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКИЙ ФОРУМ «БІОЕНЕРГЕТИКА, ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ТА АГРОБІЗНЕС» (BEA)

   23 жовтня 2018 р. у Харкові відбулася знакова подія у сфері енергетики та агробізнесу міжнародного рівня - III Українсько-німецький форум «Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес» (BEA).

   Захід зібрав більше 350 представників українського та німецького бізнесу; органів державної влади; міжнародних інвесторів, зацікавлених у реалізації проектів у сфері енергоефективності та відновлювальних джерел енергії; представників вищої та професійної освіти.

   Форум урочисто відкрили: доктор Вольфганг Мессінгер, Генеральний консул ФРН у м. Дніпро; Александр Маркус, голова правління Німецько-української промислово-торговельної палати; Юлія Світлична, голова Харківської обласної державної адміністрації; Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради; Андрій Руденко, заступник міського голови Харкова з питань житлово-комунального господарства.

   Після відкриття заходу пройшла стратегічна дискусія «Державна політика у сфері енергетики: чи крокує Україна в Європу?», під час якої визначено, які кроки повинні потрібно здійснити для виконання Україною міжнародних зобов’язань у сфері енергетики, сталого розвитку та АПК.

   У другій половині форуму працювали чотири дискусійні панелі та круглі столи:

  • стратегія сталого розвитку муніципалітетів і відновлення інфраструктури;
  • енергоефективність у медицині;
  • енергоефективність як вектор розвитку аграрного бізнесу;
  • розвиток дуальної освіти в Україні;
  • лібералізація та нові бізнес-моделі на ринку електроенергії в Україні.

   Приємно зазначити, що цьогорічний форум розширив коло дискутованих питань, включивши до програми круглий стіл на тему «Розвиток дуальної освіти в Україні». Модератором круглого столу став Микола Скиба (Український інститут майбутнього), а його учасниками були:

  • Євгенія Кралюк, менеджерка проектів “Економічна співпраця в сфері енергоефективності/розвиток професійно-технічної освіти”, Німецько-українська промислово-торговельна палата;
  • Олексій Біленко, ТОВ «РЕХАУ»;
  • Микола Пасько, ТОВ з іноземними інвестиціями «Хенкель Баутехнік (Україна)»;
  • Юлія Епіфанова, державна експертка директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України.

   Аграрну освіту і науку України представили ДУ «НМЦ інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» в особі директора Тетяни Іщенко та Харківський НАУ ім. В.В. Докучаєва в особі проректора з науково-педагогічної та виховної роботи Станіслава Василішина та помічника ректора з соціально-економічного розвитку Вадима Поляха.

   На засіданні круглого столу обговорено нагальні питання імплементації концепції дуальної освіти в навчальний процес, зокрема аграрних закладів середньої та вищої освіти, та окреслено перспективи розвитку цього процесу. 

   За результатами форуму сформовано основні вектори українсько-німецької співпраці.

   Дякуємо організаторам заходу за можливість зав’язати нові цікаві знайомства, почерпнути креативні ідеї та обмінятися думками з представниками бізнесу.

В.о. директора ДУ «НМЦ «Агроосвіта»,

канд. пед. наук, професор

Тетяна Іщенко

Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи

Харківського НАУ ім. В.В. Докучаєва,

канд. екон. наук

Станіслав Василішин

 

   
   
   
   
   
   
   
    

Авторизація