Опубліковано: 13-11-2018, 11:28 / Переглядів: 827 / Новини / Конференції


ЗВІТ про проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Глобальні принципи фінансового, облікового та аналітичного забезпечення аграрного сектора економіки»

   8–9 листопада 2018 р. на базі  Харківського НАУ ім. В.В. Докучаєва проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Глобальні принципи фінансового, облікового та аналітичного забезпечення аграрного сектора економіки», присвячену 60-річному ювілею факультету обліку і фінансів.

   На адресу організаторів та учасників конференції надійшло привітання від директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, кандидата педагогічних  наук, доцента, заслуженого працівника освіти і науки України Лариси Георгіївни Карпової.

   Факультет обліку і фінансів поздоровив ректор університету Ульянченко Олександр Вікторович, член-кореспондент НААН України, доктор економічних наук, професор.

   Із привітальним словом на пленарному засіданні конференції виступили: проректор з науково-педагогічної роботи Петров Вадим Миколайович, кандидат економічних наук, професор; проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Василішин  Станіслав Ігорович, кандидат економічних наук, доцент; голова профкому університету Синявіна Юлія Вікторівна, кандидат економічних наук, доцент; декан факультету менеджменту і економіки Філімонов Юрій Леонідович, кандидат економічних наук, доцент; декан факультету обліку і фінансів Горох Олександр Володимирович, кандидат економічних наук, доцент.

   До поздоровлень долучились колективи навчальних закладів України: Вінницького національного аграрного університету; Дніпровського державного аграрно-економічного університету; Красноградського аграрно-технічного коледжу ім. Ф.Я. Тимошенка; Національного університету біоресурсів і природокористування України; Національного університету харчових технологій та Сумського національного аграрного університету.

   Колектив редакції газети «Все про бухгалтерський облік» нагородив співробітників кафедри бухгалтерського обліку і аудиту грамотою з нагоди 70-річного ювілею та побажав нових творчих злетів, невичерпного джерела енергії та оптимізму, нових починань і перспективних проектів.

   Питання історичних і теоретичних передумов застосування глобальних принципів фінансового та управлінського обліку знайшли відображення в доповіді  завідувача кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, кандидата економічних наук, професора Огійчука Миколи Феодосійовича.

   Про проблеми та перспективи фінансового забезпечення розвитку аграрного сектора економіки України доповіли доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів Національного університету біоресурсів і природокористування України Давиденко Надія Миколаївна і доктор економічних наук, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Дніпровського державного аграрно-економічного університету Катан Людмила Ігорівна.

   На пленарному засіданні заслухано доповіді доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри менеджменту ЗЕД та євроінтеграції Сумського національного аграрного університету  Михайлової Любові Іванівни; кандидата економічних наук, доцента Національного університету харчових технологій Дем’яненко Інни Вікторівни; кандидата економічних наук, доцента Вінницького національного аграрного університету Подолянчук  Олени Анатоліївни.

   У роботі конференції взяли участь представники бізнесу, зокрема головний бухгалтер Приватного акціонерного товариства «Філіп Морріс Україна» Сергій Іванович Панченко, який порушив питання розвитку вищої освіти крізь призму глобалізації та європейської інтеграції.

   Цікавими були доповіді здобувачів вищої освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України Парасочки Павла Павловича та Цесар Вікторії Віталіївни.

   Конференція пройшла на високому науково-теоретичному рівні: відбулись дискусії, цікаві як для вчених, так і для студентської молоді.

   Загальна кількість учасників конференції  - 314, надруковано тез доповідей - 251. З матеріалами конференції можна ознайомитись нижче:


 

   
   

 

  

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
    

Авторизація