Опубліковано: 13-11-2018, 14:05 / Переглядів: 158 / Новини / Профорієнтація


ЗУСТРІЧ АКТИВІСТІВ СТУДЕНТСЬКИХ БУДІВЕЛЬНИХ ЗАГОНІВ

   Наприкінці жовтня понад двадцять активістів студентських будівельних і сільськогосподарських загонів з’їхалися до своєї альма-матер на традиційну зустріч ветеранів будівництва нового навчального комплексу університету 70–80-х рр. минулого століття.

   Нині вже сивочолі, колишні командири (комісари), бригадири і ланкові студентських загонів жваво і з теплотою згадували минулі студентські роки, завзяття, із яким під час третього трудового семестру надавали допомогу підрядним та субпідрядним будівельним організаціям у спорудженні навчальних, побутових і житлових об’єктів нового навчального містечка; вирощували та збирали врожаї сільськогосподарських культур у навчально-дослідному господарстві, на дослідному полі інституту; брали активну участь у культурно-масовій і спортивній роботі, організовували виїзди студентських агіткультбригад до трудівників сусідніх господарств, здійснювали походи по місцях бойової і трудової слави, проводили туристичні вечори, конкурси майстерності, вечори відпочинку тощо.

   У ході зустрічі присутні вшанували пам’ять студентів і викладачів, полеглих у Другій світовій війні, та поклали квіти до Пам’ятної стели захисникам Вітчизни; також поклали квіти до барельєфа засновника й організатора будівництва професора Г.Ф. Наумова. Хвилиною мовчання вшанували активістів, пам’ять про яких назавжди залишиться в серцях товаришів.

   Ділячися спогадами, учасники заходу висловили готовність і надалі передавати свої знання, життєвий та виробничий досвід новим поколінням студентства на благо нашої країни.

 

Станіслав Марченко, командир першого студентського

будівельного загону 70-х рр.

 

 
    

Авторизація