Опубліковано: 14-11-2018, 10:50 / Переглядів: 348 / Профорієнтація / Виховна діяльність


ДРУЖБА НЕ МАЄ КОРДОНІВ

   Чи можна подорожувати по всьому світу в межах одного гуртожитку рідного університету? Виявляється, можливо! Це незвичайні подорожі у світ різних культур та різних країн.

   Спілкуючись один з одним кожен день, здобувачі просто зобов'язані знати особливості побуту, традицій, культури своїх однокурсників. Крім того, із кожним роком підвищується суспільний інтерес до різноманітних проявів національного, до культури тих, для кого Україна під час навчання стала другою домівкою.

   
   
   

   7 листопада 2018 р. у гуртожитку №1 факультету обліку і фінансів пройшов традиційний тематичний вечір «День моєї країни», присвячений прекрасній країні Африки – Марокко. Захід підготували здобувачі 1 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Мохамед Яссін Елбуі Учама та Мохамед Ез-Захері. Підтримати і допомогти в організації вечора прийшли їхні земляки – слухачі підготовчого відділення, які проживають в 5 гуртожитку.

   
   
   

   Яссін і Мохамед ознайомили присутніх із самобутньою культурою своєї Батьківщини. У вигляді мультимедійних презентацій та відеороликів було представлено найкрасивіші пам'ятки. Студенти-іноземці розповіли про культурні цінності і традиції Марокко. З великою увагою гості поставились і до сімейних традицій організаторів вечора. Також хлопці поділилися рецептами улюблених страв, які всі мали змогу скуштувати. Усе це створило надзвичайно веселу й цікаву атмосферу.

   Протягом заходу оплески майже не вщухали, і час пролетів зовсім непомітно.

   
   
   

   У нас було свято – справжній вечір дружби і взаєморозуміння,  учасники та гості якого отримали величезний емоційний підйом! Саме такі заходи дозволяють стерти всі кордони, відкрити для себе незвідані країни і континенти та знайти нових друзів.

   Бажаємо іноземним здобувачам Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва успіхів у навчанні. Нехай поруч із вами завжди будуть вірні друзі!

 

Заступник декана з виховної роботи в гуртожитку №1

факультету обліку і фінансів

Ірина Рагуліна;

голова студентського самоврядування гуртожитку №1

Анастасія Зінченко

    

Авторизація