Опубліковано: 14-11-2018, 13:26 / Переглядів: 182 / Профорієнтація / Наукова діяльність


«Пошук скарбів науки» від факультету обліку і фінансів

   10 листопада 2018 р. на базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва відбувся V Міждисциплінарний науковий квест “Пошуки скарбів науки”. Його учасниками стали 23 студентські команди з різних вишів Харкова. Квест був присвячений Всесвітньому Дню науки та відбувся під патронатом Харківської обласної державної адміністрації.

    Для команд було підготовано цікаві завдання, зокрема - їм було запропоновано знайти найродючіший ґрунт, розпізнати корисні копалини, розібрати насіння культурних рослин тощо. Свою родзинку додали в квестові завдання і дві кафедри факультету обліку і фінансів. Зусиллями кафедри статистики та економічного аналізу і кафедри фінансів було  організовано спільну локацію, на якій учасники наукового пошуку мали виконати два завдання.

   Кафедра статистики і економічного аналізу запропонувала занурилися у царину обчислювальної техніки від рахівниці до сучасних технологій і розташувати представлені екземпляри у хронологічній послідовності.

   Кафедра фінансів, в свою чергу, запропонувала специфічне завдання щодо орієнтування учасників на страховому ринку. Командам необхідно було розподілити види страхування, представлені кольоровими зображеннями, по відповідних галузях страхування.

   Організаторами цієї локації була дружна, креативна команда у складі завідувача кафедри фінансів, професора Олійника О.В., завідуючої кафедри статистики і економічного аналізу, доцента Ярової В.В., доцентів кафедри статистики  Ментея О.С. та Остапенка Р.М., старших викладачів кафедри фінансів Нагаєвої Г.О. та Скоромної О.Ю.

    Всі команди по-своєму блискуче впорались із завданнями, демонструючи і рівень знань, і ерудицію, й інтуїцію, а часом - просто вдачу і везіння.

   Дякуємо всім, хто приймав участь у підготовці та проведенні наукового квесту і бажаємо успішно і плідно продовжувати свої наукові пошуки.

 

Старший викладач кафедри фінансів Г.О. Нагаєва

 

   
   
   
    

Авторизація