Опубліковано: 7-11-2018, 08:03 / Переглядів: 353 / Культурно-масова діяльність / Студентське самоврядування


Хелловін

   31 жовтня - 1 листопада студенти Харківського національного аграрного  університету ім. В.В. Докучаєва  відсвяткували Хелловін. Молодь із нетерпінням чекала на можливість одягти традиційні «жахливі» карнавальні костюми, аби позмагатися за звання «найстрашнішого» і  спробувати себе в різних конкурсах та розіграшах.    

    Головною родзинкою  свята стала тематична   фотозона. Крім того, студенти   приготували солодкі смаколики, щоб «задобрити» гостей  свята, а також убрали  хол бібліотеки в  «лячну» символіку. На стінах університету повсюди розвішали фігурки зомбі, летючі миші, скелети,павуки та плакати із закликами до порятунку, оформили приміщення неодмінними атрибутами Дня всіх святих – світильниками з гарбузів.

   До організації заходу було залучено багато людей і докладено чимало старань. Ми підготували  цукерки  і «страшенно» смачні напої, провели  лотерею, у якій можна було виграти солодощі або желейку у вигляді змії чи павука, щось дивне і страшне. Відбулись різні конкурси : «Хто швидше зробить мумію», «Намалюй лячне обличчя на повітряній кульці» , «Дістань яблуко», « Здогадайся, що в коробці». На присутніх чекали цікаві вікторини, у яких кожен міг виявити свою ерудованість і отримати приз.

Увечері   студенти і гості університету взяли участь у справжній Хеловінській вечірці, витриманій у всіх традиціях свята. 

 Сектор інформаційного забезпечення

та PR- технологій ОРСС

 

   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок