Опубліковано: 15-11-2018, 08:19 / Переглядів: 170 / Профорієнтація / Наукова діяльність


Факультет обліку і фінансів прийняв участь у Другому регіональному турнірі з фінансової грамотності

   Факультет обліку і фінансів прийняв участь у Другому регіональному турнірі з фінансової грамотності на Кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації, що проходить у Харківській області з 5 листопада по 1 грудня 2018 року. Метою проведення даного турніру є створення основ для підвищення фінансової грамотності учнівської молоді та студентства як необхідної умови підвищення рівня і якості життя.

   Організаторами турніру виступили: Харківська обласна державна адміністрація, Харківський банківський союз, Харківський університетський консорціум, Харківський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи».

   До складу команди «Agrofinans» увійшли студенти 3-4 курсів спеціальностей Облік і оподаткування та Фінанси, банківська справа та страхування: Малиш Роман (капітан команди), Левковець Олена, Меркулова Таісія, Лагода Вероніка, Орленко Валерія, Самохіна Світлана та Якуніна Анастасія.

   5 листопада цього року на першому етапі турніру наша команда впевнено пройшла випробування шляхом тестування  в оболонці MOODLE і підтвердила високий рівень фахової підготовки з фінансових дисциплін. З середнім балом 46,833 наша команда зайняла 7 місце серед 16 команд-учасниць, що представляли провідні ВНЗ м. Харкова і пройшла у другий тур.

   Другий етап проходив 10 листопада на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» у формі фінансово-освітньої гри «Життєвий капітал» і ставив за мету  продемонструвати вміння учасників управляти особистими фінансами. У змаганнях приймали участь 10 команд, які представляли такі заклади освіти:
   ХННІ ДВНЗ «Університет банківської справи», ХНЕУ ім. С. Кузнеця; Харківський національний університет міського господарства ім. О.М.Бекетова, ХНУ ім. В. Н. Каразіна; Харківський національний університет будівництва та архітектури, Харкiвський РІДУ Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України; Харківський торговельно-економічний інститут КНТЕУ, Харківська державна зооветеринарна академія, ХНТУСГ ім. Петра Василенка.

   Команда професійного журі складалася з числа провідних фахівців та керівників банківських установ області, викладачів закладів вищої освіти Харківщини.

   В результаті запеклої боротьби за примноження особистих фінансових ресурсів протягом двох півторагодинних раундів наші студенти у командному заліку посіли почесне 8 місце. Щиро вітаємо наших студентів, що достойно представили наш Університет!

   З огляду на те, що «Agrofinans» є дебютантом цих змагань, участь у цьогорічному турнірі можна вважати успішною. Наші студенти набули неоціненний досвід управління особистими фінансами, поспілкувалися з кращими представниками студентської молоді, отримали настанови представників бізнес-структур, значно розширили свій світогляд! Учасники команди та викладачі кафедри Фінансів, що приймали участь у проведенні різних етапів змагань (доцент Євдокімова М.О., ст. викладачі  Скоромна О.Ю., Нагаєва Г.О., Міщенко В.С.) одностайні у прагненні підвищувати професійні навички та продовжувати приймати участь у даному Турнірі в подальшому.   

 

Калашнікова Т.В., тренер команди  «Agrofinans», професор кафедри

 

   
   
   
   
    

Авторизація