Опубліковано: 15-11-2018, 09:13 / Переглядів: 143 / Виховна діяльність / Культурно-масова діяльність


БЕЗКІНЕЧНІСТЬ ПІЗНАННЯ

   9 листопада 2018 р. у с. Сковородинівка Золочівського району в Музеї Г.С. Сковороди відбулися чергові ХІІІ студентські Сковородинівські читання «Пізнання істини не починається і не закінчується». Програма читань включала традиційне покладання квітів до могили Г.С. Сковороди, пленарне і секційні засідання.

   У рамках акції «Збережемо вертоград Сковороди» студентами та викладачами ХНАУ ім. В.В. Докучаєва висаджено кущі калини в продовження «Калинової алеї» до криниці. Декоративні кущі надала професор кафедри садово-паркового господарства Г.Т. Гревцова з Ботанічного саду імені академіка Олександра Фоміна (м. Київ). Відповідно до проекту «Дуби Сковороди мандрують Україною» учасниками ХІІІ студентських Сковородинівських читань закладено дубову шкілку. Цікавим був огляд експозиції Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди.

   Із доповідями виступили магістранти кафедри садово-паркового господарства ХНАУ ім. В.В. Докучаєва: Бардаков Ігор – з доповіддю «Моніторинг зелених насаджень території національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди» (на пленарному засіданні), Лисенко Оксана – з доповіддю «Концепція філософського саду Сковороди – геокультурна інтерпретація», а також слухачка Малої академії наук з Харківського ліцею № 89 Удовенко Оксана – з доповіддю «Горіхоплідні в контексті філософського саду Сковороди» (наукові керівники – професори Горін М.О. і Гаврилюк Ю.М., доценти Трунов О.П. і Слюсарчук В.Є., ст. викладач Кравченко Л.І.).

   На секційних засіданнях доповіли: аспірантка Поєдинцева Ганна («Любов до природи Г. Сковороди»), здобувачі вищої освіти Ревякін Антон («Сковорода – духовний лідер української Козаччини»), Сергєєва Дар’я («Г. Сковорода – український Рьокан»), Грипич Микола («Образ минулого в поезії і вченні Г. Сковороди»), Батрак Марія («Пошук істини у філософії Г. Сковороди»). Наукові керівники – професор Гаврилюк Ю.М., доцент Мокрецова Н.Я.

   У доповідях викладено фрагменти моніторингової інформації щодо інвентаризації рослинності меморіально-паркової території. Здобувачі вищої освіти факультету лісового господарства продемонстрували високий рівень практичної і теоретичної підготовки в галузі моніторингу Сковородинівської садово-паркової екосистеми під час виробничої переддипломної практики, для напрацювання проектних рішень з реконструкції, що здійснюється відповідно до угоди про творчу співпрацю між ХНАУ ім. В.В. Докучаєва та Музеєм Г.С. Сковороди.

   

 

 Доцент кафедри садово-паркового господарства О.П. Трунов

    

Авторизація