Опубліковано: 15-11-2018, 16:00 / Переглядів: 524 / Новини / Студентське самоврядування


Кубок ХНАУ ім. В.В. Докучаєва з КВН

   Під егідою ОРСС 8 листопада в  актовій залі нашого університету вперше за останній час відбувся кубок  ХНАУ ім. В.В. Докучаєва з КВН. Ця гра суттєво відрізнялася від  усіх інших. І справа не лише у кількості команд, яких було аж сім: «Мох» (агрономічний факультет), «За нами не занимать» (факультет обліку і фінансів), «Люди из леса» (факультет лісового господарста),
«Мистер Манифест» (факультет захисту рослин), «Сильные и независимые» (факультет обліку і фінансів), «Давай останемся друзями» (факультет менеджменту і економіки), «Отопительный сезон» (факультет менеджменту і економіки).
   Досвідчені команди – «Мох» та «Мистер Манифест» – показали  непоганий результат і отримали дипломи за участь і призи від спонсорів. На сцені ХНАУ вперше виступила монокоманда  – «Давай останемся друзьями». Безумовно, грати і тягнути на собі зал – досить нелегка справа, команда впоралася зі своїм завданням і чесно виборола ІІІ місце і диплом «Найкраща актриса».
   У фінал вийшли дві  команди, які змагались у батлі, –  «Отопительный сезон» і «Люди из леса». «Люди из леса» посіли ІІ місце, а диплом
«Найкращий герой розминки»  отримала Бережна Дарина. Також команду нагороджено дипломом від «диванних експертів» та фотосесією. За підсумками батлу перемогу здобула команда «Отопительный сезон» , диплом «Найкращий актор» отримав Грипич Микола.

   Надзвичайно непросто розсмішити зал, але комусь це вдалося більше, комусь – менше. Одразу було зрозуміло, де зіграні команди, а де новачки. Найбільше вразило глядачів те, наскільки КВН змінився. Загалом гра вийшла цікавою, майже у кожному виступі брали участь члени журі,а команда «Отопительный сезон» залучила до свого виступу декана факультету – Філімонова Юрія Леонідовича та коменданта гуртожитку №2. Почесною грамотою було нагороджено Ришкіна Віталія, а також висловлено подяку організаторам – Лідовській Яні, Ларіну Іллі, Авакяну Артуру. За світлини дякуємо фотографам – Фоміних Євгенії, Капітонову Руслану.

   Усі команди виклалися на сто відсотків й отримали  солодкі подарунки від ОРСС, сертифікати від спонсорів: квест-кімнат «Изоляция», «Антикафе место», «Кафе кавказских блюд», «Антикафе 7/9»; абонементи в тренажерний зал і на участь у фотосесії.

Сектор інформаційного забезпечення
та PR-технологій ОРСС

 

   
   
   
   
   
   
   
    

Авторизація