Опубліковано: 16-11-2018, 09:30 / Переглядів: 461 / Новини / Культурно-масова діяльність


«ДокучаєвFEST – 2018»

   24 жовтня 2018 р. студентський клуб профкому провів фестиваль-конкурс художньої самодіяльності між факультетами «ДокучаєвFEST – 2018». Цей конкурс організовано з метою виявлення творчих здібностей студентів, залучення їх до культурно-масової роботи університету для подальшого творчого розвитку, надання можливості найкращим колективам і виконавцям брати участь у районних, міських, обласних і всеукраїнських фестивалях та конкурсах, перемагати та гідно відстоювати честь нашого вишу. Цього року ми вдосконалили започатковану традицію.

   На засіданні культкомісії профкому прийнято рішення про проведення конкурсу одним заходом у форматі «фестивалю-конкурсу», де будуть змагатися студенти перших курсів – нове поповнення докучаєвців – у номінаціях: «Вокальний жанр», «Хореографічний жанр», «СТЕМ або КВН», «Музично-інструментальний жанр» та «Художня майстерність» (конкурс ведучих). Кожен факультет повинен представити блок творчих номерів у цих жанрах зі своїми ведучими. Таке ми робили вперше і дуже переймалися, що першокурсники без підтримки старших курсів на сцені не впораються. Але дарма ми нервували… Із допомогою своїх старших наставників та багаточасових репетицій, першокурсники здивували глядачів запальними танцями, сучасними піснями, трошки розвеселили і навіть вразили живою інструментальною музикою. Упевнені, що завдяки згуртованості, наполегливості факультетів і спільній меті вони змогли довести, що студенти-докучаєвці не тільки розумні, а й талановиті, творчі та просто веселі.

   Боротьба була запеклою, і не можна було підвести свій факультет. Ще й суддівська комісія дуже суворо оцінювала  виступи, а складалась вона з ректора університету професора О.В. Ульянченка, голови профкому Ю.В. Синявіної, проректора з науково-педагогічної та виховної роботи С.І. Василішина, голови Об’єднаної ради студентського самоврядування С. Приходька та гостя нашого фестивалю – заступника голови Харківської районної державної адміністрації О.В. Малишевої.

   Уважно та швидко довелося працювати лічильній комісії, до якої входили: Т. Тутова, М. Рисенко, Я. Лідовська, Є. Михайлова. У короткий термін потрібно було визначити переможців та виписати дипломи за трьома ступеням в кожній номінації. Після підрахунків та обговорень місця розподілилися таким чином:

у номінації «ВОКАЛЬНИЙ ЖАНР» –

I ступінь – ФМЕ (Орхан Бадалов),

II ступінь – Агрофак (Олег Олійник та Владислав Іванько),

III ступень – ФЛГ (Тетяна Симітко та Світлана Степанова) і ФЗР (Катерина Єременко);

у номінації «ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ЖАНР» –

I ступінь – ФОФ (Олена Ніжегольцева),

II ступінь – ФМЕ (Катерина Немикіна та Юрій Киргизов),

III ступінь – Агрофак(танцювальний колектив Sanna-nielsen-undo);

у номінації «СТЕМ або КВН» –

I ступень – ФІЗ (команда «КВН ФІЗ») та ФМЕ (команда «Отопительный сезон»),

II ступінь – ФЛГ (команда «Первак»),

III ступінь – ФЗР (команда «Мамина катастрофа»);

у номінації «МУЗИЧНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР»

I ступінь – ФІЗ (Денис Коваленко) та ФЛГ (Тарас Маханько та Олександра Дайнеко),

II ступінь – Агрофак (Андрій Золочевський та Олег Олійник) та ФОФ (Владислав Сиволап),

III ступінь – ФЗР (Ангеліна Чещева);

у номінації «ХУДОЖНЯ МАЙСТЕРНІСТЬ», де журі оцінювало ведучих –

I ступінь – ФОФ (Єлізавета Железняк та Матвій Дорошенко),

II ступінь – Агрофак (Софія Кончукова та Влада Верещагіна),

III ступінь – ФМЕ (Аліна Гузько та Ярослав Пивовар).

   Підтвердженням дружніх стосунків між факультетами є танцювальний колектив «Фаворит». Без нього не відбувається жодне свято, а опікується ним, уже багато років, незмінний керівник Ю.П. Лубенець. Тому члени журі було прийняли рішення нагородити колектив дипломом «Кращий хореографічний колектив року». Новим відкриттям став оригінальний виступ студента факультету обліку і фінансів Микити Ісаєнка, за який він отримав нагороду та заохочення від заступника голови Харківської РДА державної адміністрації О.В. Малишевої.

   Після нагородження всі члени журі привітали першокурсників та подякували за виступи. Боротьба була достойною, і нагороди знайшли переможців. А ті конкурсанти, які не перемогли, хай не зупиняються. У них є час плідно попрацювати, і на фестивалі «Студентська весна – 2019» здобути всі нагороди.

   Чекаємо всіх, хто любить мистецтво, до нашої дружної сім’ї. Співайте, танцюйте, грайте, жартуйте, декламуйте разом зі студентським клубом профкому, який очолює закохана в свою професію О.А. Осова. Тож запрошуємо всіх охочих до наших творчих колективів. Дякуємо всім, хто працював на факультетах із першокурсниками: Н.В. Мокеровій, М. Бігун, Ю. Маляровій, В.В. Горяіновій, М. Тітовій, І. Шарафановій, В. Ришкіну та ведучим М. Титовій і А. Авакяну. Особлива подяка за допомогу в підготовці заходу – ОРСС та С. Приходьку. Ми вдячні голові профкому Ю.В. Синявіній за постійну турботу і підтримку діяльності студентського клубу, за роботу, націлену на залучення талановитої студентської молоді до участі в аматорських колективах, що сприяє розкриттю здібностей, дозволяє відточувати майстерність, професійно зростати. А це значить – радувати глядачів, дарувати гарний настрій і задоволення від концертної програми.

   Ще раз вітаємо переможців! Бажаємо всім творчих успіхів, гарного настрою і творчої наснаги!

 

Культурно-масова комісія профкому

 

   
   
   
   
    

Авторизація