Опубліковано: 23-11-2018, 11:02 / Переглядів: 151 / Новини / Виховна діяльність


ЖИВА ПАМ’ЯТЬ ПРО РЕВОЛЮЦІЮ ГІДНОСТІ

Україна – Єдина країна

Не шматуйте її не трясіть

Ми не Захід і Схід – ми родина

Ми не Північ і Південь – ми рід!

   

   21 листопада 2013 р. розпочалися перші акції протесту української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

   У Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час Революції Гідності.

  За сприяння «Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності» докучаєвці одними з перших розробили і підготували експозицію, на якій висвітлено громадські протести в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 р. – лютому 2014 р., та про їх учасників – Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.

   Постійнодіюча експозиція у виставковому залі Фундаментальної бібліотеки ХНАУ – це жива пам’ять про Майдан, про події, які сколихнули світ і змінили хід історії, про патріотів, які поклали свої голови за наше майбутнє.

   Хай пам’ять про невинно вбитих дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення держави! Слава Україні! Героям Слава! Слава Небесній Сотні!

 

   
   
   
    

Авторизація