Опубліковано: 28-11-2018, 08:36 / Переглядів: 433 / Новини / Студентське самоврядування


СТУДЕНТСТВА ЧАС – ПОРА ПРЕКРАСНА!

   Ну ось, і промайнула середина листопада, і на календарі – одне із найвеселіших і незабутніх свят – День студента. 17 листопада всі, хто зараховує себе до цієї величезної, дружної, а головне, неповторної сім’ї, відзначають своє свято.

   Напевно, для кожного, хто був, буде або нині є студентом, роки, проведені в університеті, назавжди запам'ятаються як найкращі та безтурботні в житті. Час студентства – прекрасна пора: знайомства, спілкування, різноманітні інтереси, сесійні байки. Для непосвячених усе просто і весело, але це не зовсім так.

   Життя студента – особливий світ зі своїми правилами і законами, труднощами і випробуваннями. Для того щоб краще зрозуміти, чим дихають, як живуть і, найцікавіше, як відзначають свій день сучасні студенти, досить просто в них запитати або завітати в гуртожиток.

   
   
   

   У рамках святкування Дня студента 19 листопада 2018 р. в гуртожитку №1 факультету обліку і фінансів ХНАУ ім. В.В. Докучаєва пройшов цікавий вечір. Здобувачі, які проживають у гуртожитку, взяли активну участь у підготовці та проведенні цього заходу. Було організовано різноманітні ігри та конкурси, у яких кожен зміг проявити фантазію й ентузіазм. Присутні весело реагували на міні-сценки і підхоплювали пісні.

 

   
   
   

   Учасники та глядачі заходу отримали заряд приємних емоцій:  жартували, сміялися та були активними. Вийшло справжнє студентське свято!

   Вітаємо всіх студентів! Бажаємо успіхів у навчанні, удачі на іспитах і незабутніх вражень від студентського життя.

 

Заступник декана з виховної роботи в гуртожитку №1

факультету обліку і фінансів

Ірина Рагуліна;

голова студентського самоврядування гуртожитку №1

Анастасія Зінченко

    

Авторизація