Опубліковано: 13-12-2018, 11:02 / Переглядів: 606 / Новини / Наукова діяльність


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

   На виконання розпорядження Харківської обласної державної адміністрації  від 11.10.2018 року № 578 «Про затвердження Плану заходів щодо участі Харківської області у проведенні Всеукраїнського тижня права» у ХНАУ ім. В.В. Докучаєва на кафедрі педагогіки, психології та права 13 грудня 2018 року в ауд. 1-617 відбулося засідання студентського наукового гуртка на тему: «Актуальні питання адміністративного права України». Зі вступним словом виступила керівник гуртка, доцент Шерстюк Світлана Валеріївна. Після неї з доповіддю на тему: «Адміністративно-правове регулювання у галузі освіти та науки» виступила здобувач факультету менеджменту та економіки 4 курсу 2 групи Постікова Олеся. Продовжив засідання здобувач менеджменту та економіки 4 курсу 2 групи Пігур Олег доповіддю на тему: «Адміністративно-правове регулювання у сфері забезпечення обороноздатності та національної безпеки». Особливу увагу було приділено питанням введення воєнного стану в Харківській області та його нормативно-правового врегулювання. Здобувач факультету менеджменту та економіки 4 курсу 1 групи Ткаченко Анастасія представила доповідь на тему: «Адміністративно-правове регулювання в галузі економіки». Після неї з доповіддю на тему:  «Особливості адміністративно-правового статусу органів місцевого самоврядування» виступив здобувач менеджменту та економіки 4 курсу 1 групи Новоселець Артем. Завершила засідання гуртка Салогуб Вікторія доповіддю на тему: «Адміністративна відповідальність».

   Всі доповіді викликали значну кількість запитань та жваву дискусію у присутніх. Найкращими були визнані виступи Постнікової Олесі та Новосельця Артема.

   Зазначимо також, що студентський науковий гурток з правових дисциплін кафедри педагогіки, психології та права в своїй роботі приділяє увагу правовому вихованню молоді; розв’язанню найбільш актуальних та/або суперечливих питань діючого законодавства України, системи права України; актуальним питанням в галузі адміністративного, господарського, фінансового й аграрно-екологічного права; історико-правовим аспектам розвитку політичної системи України. Гурток працює з 2013 року. Засідання відбуваються, як правило, по середах 1 раз на місяць.

 

Керівник студентського наукового гуртка

доцент Шерстюк С.В.

 

   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок