Опубліковано: 13-12-2018, 11:02 / Переглядів: 305 / Новини / Наукова діяльність


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

   На виконання розпорядження Харківської обласної державної адміністрації  від 11.10.2018 року № 578 «Про затвердження Плану заходів щодо участі Харківської області у проведенні Всеукраїнського тижня права» у ХНАУ ім. В.В. Докучаєва на кафедрі педагогіки, психології та права 13 грудня 2018 року в ауд. 1-617 відбулося засідання студентського наукового гуртка на тему: «Актуальні питання адміністративного права України». Зі вступним словом виступила керівник гуртка, доцент Шерстюк Світлана Валеріївна. Після неї з доповіддю на тему: «Адміністративно-правове регулювання у галузі освіти та науки» виступила здобувач факультету менеджменту та економіки 4 курсу 2 групи Постікова Олеся. Продовжив засідання здобувач менеджменту та економіки 4 курсу 2 групи Пігур Олег доповіддю на тему: «Адміністративно-правове регулювання у сфері забезпечення обороноздатності та національної безпеки». Особливу увагу було приділено питанням введення воєнного стану в Харківській області та його нормативно-правового врегулювання. Здобувач факультету менеджменту та економіки 4 курсу 1 групи Ткаченко Анастасія представила доповідь на тему: «Адміністративно-правове регулювання в галузі економіки». Після неї з доповіддю на тему:  «Особливості адміністративно-правового статусу органів місцевого самоврядування» виступив здобувач менеджменту та економіки 4 курсу 1 групи Новоселець Артем. Завершила засідання гуртка Салогуб Вікторія доповіддю на тему: «Адміністративна відповідальність».

   Всі доповіді викликали значну кількість запитань та жваву дискусію у присутніх. Найкращими були визнані виступи Постнікової Олесі та Новосельця Артема.

   Зазначимо також, що студентський науковий гурток з правових дисциплін кафедри педагогіки, психології та права в своїй роботі приділяє увагу правовому вихованню молоді; розв’язанню найбільш актуальних та/або суперечливих питань діючого законодавства України, системи права України; актуальним питанням в галузі адміністративного, господарського, фінансового й аграрно-екологічного права; історико-правовим аспектам розвитку політичної системи України. Гурток працює з 2013 року. Засідання відбуваються, як правило, по середах 1 раз на місяць.

 

Керівник студентського наукового гуртка

доцент Шерстюк С.В.

 

   
   
    

Авторизація