Опубліковано: 28-12-2018, 11:07 / Переглядів: 747 / Новини / Наукова діяльність


ОСВІТНІЙ КОНКУРС ДЛЯ СТУДЕНТІВ АГРАРНИХ ЗАКЛАДІВ «АГРО – 2019»

   13 грудня 2018 р. у Національному університеті біоресурсів і природокористування України були підведені підсумки освітнього конкурсу «Агро 2019». Інтелектуальне змагання тривало два місяці і проходило в кілька етапів.

   У першому турі конкурсу 1700 студентів з 34 аграрних закладів країни пройшли тестування зі спеціальних предметів, а в другому – презентували перед експертним журі бізнес-плани, актуальні і рентабельні в умовах українського агропромислового комплексу.

   На конкурс було представлено майже сотню ідей учасників. Розглядалися  такі проекти, як міні-лабораторія для визначення якості кормів, молочна ферма для міста Urban Cow, банк крові для тварин, лабораторія з трансплантації ембріонів великої рогатої худоби, модернізовані притулки для бездомних тварин, Trichogramma як екологічний замінник інсектицидів, проект вирощування енергетичної верби, «пряна» упаковка, що продовжує термін зберігання продуктів, хімічна стерилізація тварин (в десятки разів дешевше хірургічної), целюлоза з незернової частини кукурудзи, переробка соєвих бобів, застосування альтернативних видів палива та ін.

   Переможцями конкурсу «Агро – 2019» стали 30 студентів, які презентували найбільш перспективні і затребувані проекти. Їм вручили сертифікати на поїздку до Франції, на міжнародну виставку машинобудування для сільського господарства і тваринництва SIMA 2019, яка відбудеться з 24 по 28 лютого в м. Парижі. Крім того, п’ять авторів найцікавіших бізнес-ідей отримають гранти для того, щоб їх здійснити.

   Серед переможців «Агро – 2019» – студенти 18 українських аграрних вишів, у тому числі Єгор Никифоров студент 4-го курсу агрономічного факультету Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва, який представив свій проект «Аронія чорноплідна – секрет наших днів, і як на цьому заробити» і вже вдруге перемагає в цьому конкурсі.

   У лютому 2019 р. українські студенти на чотири дні будуть гостями найбільшої Європейської галузевої виставки SIMA 2019. Для українських студентів підготували пізнавальну програму: лекції експертів галузі, семінари з обміну досвідом, майстер-класи від представників великих компаній, а також незабутню екскурсію по Франції. Молоді фахівці отримають нові знання, які в майбутньому зможуть застосувати в рідній Україні.

 

Агрономічний факультет

 

   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок