Опубліковано: 28-12-2018, 11:10 / Переглядів: 856 / Новини / Наукова діяльність


ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ РОБІТ НА АГРОНОМІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

   З 18 по 21 грудня 2018 р. на агрономічному факультеті відбувся захист дипломних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 201 «Агрономія» і 203 «Садівництво та виноградарство».

   Під час захисту дипломних робіт працювали шість екзаменаційних комісій за різними освітньо-професійними програмами, які позитивно оцінили рівень підготовки здобувачів магістерського рівня.

   За ОПП «Агрономія» було заслухано 39 дипломних робіт, з яких роботи Єсипенко Є., Волкова В. і Савченко О. визнані кращими, а роботи Сучка С. і Лебединського О. рекомендовані для впровадження у виробництво. До вступу в аспірантуру рекомендовані здобувачі Сорочинський Р., Брага Є., Панченко В., Волков В., Савченко О. і Філоненко В.

   За ОПП «Агрохімія і ґрунтознавство» – 11 дипломних робіт, з яких роботи Шевченко В., Самосват З. і Вепрецької В. визнані кращими, а роботи Коноваленко О., Самосват З., Вепрецької В., Сенько В. і Бурмуса В. рекомендовані для впровадження у виробництво. До вступу в аспірантуру рекомендовані здобувачі Шевченко Н., Самосват З. і Вепрецька В.

  За ОПП «Експертна оцінка ґрунтів» – 14 дипломних робіт, з яких роботи Ковтунової М., Верпеки Є., Шилової Д., Дербічової Н. і Щербаченко К. визнані кращими, а роботи Ткач Є., Ковтунової М., Маковецького Д., Верпеки Є., Каракуці К., Умріхіна Д. і Коноваленко Д. рекомендовані для впровадження у виробництво. До вступу в аспірантуру рекомендовані здобувачі Ковтунова М., Верпека Є., Шилова Д., Дербічава Н. і Щербаченко К.

   За ОПП «Насінництво і насіннєзнавство» – 16 дипломних робіт, з яких роботи Болотної В., Приходченко Т., Свіржевської Л. і Василенко І. визнані кращими, а роботи Демкова Д., Приходченко А., Короті Ю., Саранюка А. і Василенка І. рекомендовані для впровадження у виробництво. До вступу в аспірантуру рекомендовані здобувачі Болотна В., Свіржевська Л., Приходченко Т. і Василенко І.

   За ОПП «Селекція і генетика сільськогосподарських культур» – 7 дипломних робіт, з яких робота Борозни С. визнана кращою, а робота Чумаченка С. рекомендована для впровадження у виробництво. До вступу в аспірантуру рекомендовано здобувача Моісеєнко В.

   За спеціальністю 203 «Садівництво та виноградарства» – 12 дипломних робіт, з яких роботи Кішинської А., Кушнір К. і Соколової О. визнані кращими. До вступу в аспірантуру рекомендовані здобувачі Кушнір К. і Соколова О.

Колектив агрономічного факультету щиро вітає всіх здобувачів з успішним захистом дипломних робіт.

 

Агрономічний факультет

  

   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок