Опубліковано: 29-12-2018, 10:07 / Переглядів: 1 354 / Профорієнтація / Виховна діяльність


ВИПУСКНИЙ НА АГРОНОМІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

   На агрономічному факультеті свято – 28 грудня 2018 р. закінчили своє навчання здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 201 «Агрономія» і 203 «Садівництво та виноградарство».

   На урочистих зборах 99 здобувачам були вручені дипломи з присвоєнням кваліфікацій «Агроном-дослідник», «Агроном з насінництва», «Ґрунтознавець» «Дослідник з агрохімії і ґрунтознавства», «Дослідник з селекції та генетики сільськогосподарських культур» і «Дослідник з плодоовочівництва і виноградарства». Дипломи з відзнакою отримали Волков Андрій, Савченко Олександра, Філоненко Вячеслав, Самосват Зінаїда, Ковтунова Марина, Шилова Дар’я, Моісеєнко Вероніка, Кушнір Карина, Соколова Олена, Трофімова Євгенія.

  З напутніми словами до випускників звернулися декан агрономічного факультету Романов О. В., завідувачі кафедр Гопцій Т. І., Шевченко М. В., Яровий Г. І., Дегтярьов В. В., Філон В. І. і професор Бобро М. А., які побажали своїм вихованцям доброї долі і Божого благословення в їхньому самостійному житті.

   Зі словами вдячності, шани і поваги до викладачів виступив випускник Євген Брага.

   Колектив агрономічного факультету щиро вітає випускників із закінченням навчання в університеті. Бажає всім рівних доріг і попутного вітру. Нехай у вашому житті завжди буде багато добра, в серці панує любов, а поруч ідуть вірні друзі, які підтримають і допоможуть в скрутний час. Нехай усі ваші заповітні мрії здійсняться і ви зі стійкістю, мужністю і терпінням переможете всі неприємності і подолаєте всі перепони. В добру путь, дорогі наші випускники!!!

 

Агрономічний факультет

 

 

   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок