Опубліковано: 29-12-2018, 19:39 / Переглядів: 355 / Новини / Виховна діяльність


Подарувати дітям радість ...

   День Святого Миколая – чисте, світле, добре свято, яке з нетерпінням чекають усі діти. Для дорослих – це нагода продемонструвати свою любов, стати на деякий час добрими чарівниками, подарувати частину душі, а для дітей воно стає чарівною казкою.

   За традицією 19 грудня делегація викладачів ХНАУ ім. В.В. Докучаєва під керівництвом голови профспілкового комітету Ю.В. Синявіної завітала з подарунками і солодощами до підшефного комунального закладу «Богодухівський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради. Від імені колективу університету Юлія Вікторівна передала його вихованцям побажання гарного навчання, щасливого дитинства, а педагогічному колективу – побажання нових успіхів і наснаги у створенні найсприятливіших умов, максимально наближених до домашніх, для організації життя і розвитку дітей, оточення кожного турботою і увагою, отримання необхідних знань, підготовки до самостійного життя і працевлаштування, успішної інтеграції в суспільство.

   Діти підготували цікаву святкову програму з віршами, піснями та улюбленими казковими персонажами, щиро привітали гостей із днем святого Миколая і кожному вручили маленькі подаруночки, які зробили власноруч.

Радість, усмішки та щирість у дитячих очах ще раз переконали всіх присутніх на заході в тому, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов і доброту.

 

Профком ХНАУ ім. В.В. Докучаєва

 

   
   
   
   
   
    

Авторизація