Опубліковано: 2-01-2019, 12:26 / Переглядів: 198 / Новини / Виховна діяльність


Передноворічний випуск магістрів на факультеті обліку і фінансів

   Напередодні новорічних свят на факультеті відбулося не менш важливе дійство – випуск магістрів по двох спеціальностях. 28 грудня 2017 року настав важливий та хвилюючий день для колективу факультету обліку і фінансів, коли наші здобувачі, які поставили за мету отримати вищу освіту Магістра  досягли її – стали магістрами зі спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування».

   Першими на вручення вийшли студенти, які за весь період навчання показали відмінні знання, приймали участь у науковій, суспільній, спортивній діяльності факультету та університету і заслужили дипломи з відзнакою.  Їх привітав проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Василішин Станіслав Ігорович.

   Магістрам зі спеціальності «Облік і оподаткування» дипломи вручив завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, професор  Огійчук Микола Феодосійович. Дипломи магістрам спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування вручив завідувач кафедри фінансів, професор Олійник Олександр Васильович. Від кафедри статистики та економічного аналізу магістрів привітали професори Горкавий Володимир Кузьмич та Посилаєва Катерина Іванівна.

   Від випускників дуже проникливі і щирі слова висловила  магістр з обліку і оподаткування Свириденко Марія.

   Свято пройшло в теплій, дружній і трохи сумній атмосфері, адже факультет попрощався з дуже талановитими здобувачами, які зробили крок у нове життя у статусі магістрів.

   Вітаємо усіх на цьому святі, воно і смутком й радістю дзвенить.

   Це свято зрілості і свято розставання і майбуття прекрасна свята мить.

Заступник декана факультету обліку і

фінансів,доцент Велієва В.О.

Старший викладач кафедри фінансів,

Нагаєва Г.О. 

 

   
   
   
 
    

Авторизація