Опубліковано: 4-01-2019, 08:56 / Переглядів: 280 / Новини / Виховна діяльність


69-й випуск здобувачів факультету інженерів землевпорядкування

   З 20 по 28 грудня 2018р. на факультеті інженерів землевпорядкування відбувся захист магістерських робіт за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій», за результатами якого 49 випускникам було присвоєно кваліфікацію магістра.

 

   Головою екзаменаційної (кваліфікаційної) комісії було призначено Матвєєва Павла Миколайовича – кандидата економічних наук, член-кореспондента АЕНУ, директора ТОВ «Земінформ», м. Харків.

   Захист відбувся у присутності висококваліфікованих представників професорсько-викладацького складу факультету – членів екзаменаційної (кваліфікаційної) комісії: Князя Олександра Вікторовича – декана факультету інженерів землевпорядкування, кандидата економічних наук, доцента кафедри управління земельними ресурсами та кадастру, професора університету; Петренка Олександра Яковича – завідувача кафедри землевпорядного проектування, кандидата економічних наук, професора університету, доцента; Кошкалди Ірини Віталіївни – завідувача кафедри управління земельними ресурсами та кадастру, доктора економічних наук, професора; Ачасова Андрія Борисовича – завідувача кафедри геодезії, картографії та геоінформатики, доктора сільськогосподарських наук, професора.  Технічним секретарем екзаменаційної (кваліфікаційної) комісії було призначено кандидата наук з державного управління, доцента кафедри землевпорядного проектування Макєєву Людмилу Миколаївну.

   Підготовка магістерських робіт відбувалася під керівництвом професорів, доцентів та викладачів факультету інженерів землевпорядкування, було виділено спеціальні аудиторії, видано необхідні для роботи засоби. Усе це дозволило провести захист на високому науково-практичному рівні. Зокрема, за ОПП «Землеустрій та кадастр» на «відмінно» захистили магістерські роботи 24 здобувачі, на «добре» – 13 здобувачів. За ОПП «Оцінка землі та нерухомого майна» на «відмінно» захистили 3 здобувачі, на «добре» – 9 здобувачів.

   Вручення дипломів відбулося 28 грудня 2018 р., випускників факультету привітав проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Василішин С.І., декан факультету Князь О.В., голова екзаменаційної (кваліфікаційної) комісії Матвєєв П.М., завідувач кафедри управління земельними ресурсами та кадастру Кошкалда І.В., завідувач кафедри геодезії, картографії та геоінформатики Ачасов А.Б.

   

 

   Дипломи з відзнакою отримали шість здобувачів факультету: Вовк Надія, Донченко Анна, Євстєгнеева Ольга, Краснолуцька Лілія, Санжаревська Інна, Яріз Євгенія. Магістерські роботи відмінників навчання визнано одними з кращих, а їх авторам екзаменаційною (кваліфікаційною) комісією рекомендовано вступ до аспірантури.

   

 

   Серед кращих випускників відзначено також таких здобувачів:  Мамін І., Старікова О., Шерстинська В., Охріменко Ю.

Бажаємо нашим випускникам здоров’я, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!

 

Декан факультету інженерів землевпорядкування О. Князь

    

Авторизація