Опубліковано: 23-01-2019, 10:26 / Переглядів: 335 / Новини / Наукова діяльність


Агрорекреаційний кластер туристичного спрямування: досвід Львівської області

   17 січня 2019 р. помічник ректора з соціально-економічного розвитку Світлана Сисоєва і завідувач кафедри інформаційних технологій, консалтингу і туризму Тетяна Бутенко взяли участь у відео-інтернет-конференції «Досвід розвитку кластерних ініціатив Львівської та Харківської областей в агротуристичній діяльності».

   Організатори заходу: Обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центр туризму», Інформаційний центр Асоціації європейських прикордонних регіонів, Харківський національний економічний університет  імені Семена Кузнеця, Полівська сільська рада Дергачівського району Харківської області, а також Агротуристичний кластер «ГорбоГори» Львівської області. 

   Про набутий досвід створення та реалізації проекту «Агротуристичний кластер «ГорбоГори» учасникам конференції розповів  його голова Антон Мільчевич. 

   Сільський зелений туризм стає поширеним видом відпочинку. Сільська гостьова садиба — це не лише екзотичне дозвілля мешканців мегаполісу на свіжому повітрі, але й важливий фактор розвитку сільських територій. 

   Агрорекреаційний кластер туристичного спрямування «ГорбоГори», організований на території Пустомитівського району Львівської області, є переможцем Конкурсу проектів регіонального розвитку, які реалізуються за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу. 

   Поява цього кластера мала багато плюсів для соціальної сфери: створення нових робочих місць, збереження та відновлення історико-культурної спадщини, розвиток відпочинково-рекреаційного потенціалу. Це створило умови для активізації малого та середнього підприємництва, збільшення туристичного потоку, зростання бюджетних надходжень і залучення інвестицій. 

   Конференцію проведено в рамках виконання рішень Форуму розвитку сільських територій «Енергія змін – екогромада», зокрема кластерної ініціативи Дергачівського району Харківської області щодо створення Агротуристичного кластера «Енергія змін – екогромада».

   Дякуємо організаторам за співпрацю та обмін досвідом.

 

Помічник ректора з соціально-економічного розвитку

Світлана Сисоєва

   

   
   
    

Авторизація