Опубліковано: 15-02-2019, 10:59 / Переглядів: 287 / Новини / Наукова діяльність


Координація зусиль та розвиток співпраці між волонтерськими організаціями, закладами вищої освіти, органами виконавчої влади і місцевого самоврядування

   12 лютого  представники ХНАУ ім. В.В. Докучаєва взяли участь у навчальному тренінгу на тему «Координація зусиль та розвиток співпраці між волонтерськими організаціями, закладами вищої освіти, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування», який організовано громадською радою при ХОДА на базі ХарРІ НАДУ. Ініціативу його проведення підтримали Харківська обласна державна адміністрація та Харківський університетський консорціум. На порядку денному головна задача – посилення координації та співпраці між владою і громадянським суспільством.

   Учасниками заходу були більше сотні представників громадських організацій та закладів вищої освіти з усієї Харківщини, які активно займаються волонтерською та соціальною роботою і бажають спільно проводити проекти, направлені на покращання добробуту наших громадян.

   Учасники тренінгу на прикладах проектів для учнівської та студентської молоді «Leaderland» і «Кампус» розглянули такі види волонтерської роботи, як наставництво й менторство. Під час дискусії присутні спробували знайти зручний формат комунікації та координації діяльності волонтерів через благодійні проекти: інтернет-платформи «Добро», «Food for life» та проведення соціологічних досліджень.

   Серед запланованих для розгляду питань були створення та координація волонтерських центрів при ЗВО. Адже саме волонтерські центри при ЗВО в майбутньому можуть стати як осередками розвитку волонтерських ініціатив і благодійності, так і додатковими можливостями для студентів щодо отримання досвіду та практичних навичок, які стануть міцною основою формування особистості та громадянина.

   Навчальний тренінг – це ще один крок уперед, до більш організованої та системної спільної роботи. Після опрацювання результатів навчального форуму організатори планують провести серію тренінгів для кваліфікованої підготовки волонтерів.

Закінчився захід показом документального фільму Володимира Чистіліна «Герої не вмирають». Презентував його учасникам навчального семінару сам автор. Після перегляду фільму відбулися коротке обговорення побаченого та обмін враженнями.

   Дякуємо організаторам навчального тренінгу за те, що вони привертають увагу до проблем соціального захисту вразливих груп населення, і популяризацію волонтерських ініціатив серед молоді та студентства Харківщини.

Помічники ректора з соціально-економічного розвитку

Світлана Сисоєва,

Вадим Полях

 

   
   
   
   
   
   
   
 
    

Авторизація