Опубліковано: 15-02-2019, 11:04 / Переглядів: 848 / Новини / Наукова діяльність


ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ МОЛОДІ В АПАРАТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

   11 лютого 2019 р. розпочалася Програма стажування в апараті Верховної Ради України, яка є складовою підготовки та добору талановитої молоді – кадрового резерву для подальшої роботи в апараті. П’ятдесят юнаків і дівчат, які представляють 19 областей України, АР Крим, міста Севастополь та Київ, приступили до стажування в секретаріатах комітетів і структурних підрозділах апарату Верховної Ради України. На урочистій церемонії їм вручили посвідчення учасників, а також стипендії Верховної Ради на час стажування.

  Серед учасників – студент 4 курсу агрономічного факультету Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва Никифоров Єгор Вікторович, який проходитиме стажування в Комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин.

   Програма стажування в апараті Верховної Ради України є продовженням парламентської традиції, упроваджуваної в 1995–2018 рр. За цей час її випускниками стали майже 1850 осіб. Програма реалізується апаратом Верховної Ради та громадською організацією «Ліга інтернів» відповідно до Меморандуму про співпрацю. Мета – надати молодим фахівцям можливість ознайомитися з роботою Верховної Ради, набути досвіду роботи в Парламенті й долучитися до законотворчого процесу.

   Програма триватиме п’ять місяців, протягом яких її учасники стажуватимуться в структурних підрозділах Верховної Ради. Вони братимуть участь у законопроектній роботі, здійснюватимуть аналітичні дослідження, допомагатимуть своєму структурному підрозділу в організації та проведенні комітетських, парламентських слухань, круглих столів, фахових заходів тощо. Особливу увагу буде приділено навчанню учасників – вони прослухають низку лекцій про роботу Парламенту і взаємодію з іншими органами влади, законотворчий процес, особливості державної служби тощо. Розвитку лідерського потенціалу учасників стажування сприятимуть зустрічі з народними депутатами, політичними та громадськими діячами, науковцями.

   За молоддю – майбутнє Української держави.

 

https://rada.gov.ua/news/Novyny/167321.html

http://www.interns.org.ua/uk/content/viznacheno-uchasnikiv-programi-stazhuvannya-molodi-v-aparati-verhovnoyi-radi-ukrayini-v-2019

 

Агрономічний факультет

 

   
   
 
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок