Опубліковано: 25-02-2019, 13:23 / Переглядів: 114 / Новини / Наукова діяльність


ХАРКІВЩИНА МОЛОДІЖНА

   23 лютого 2019 р. в приміщенні Художньої галереї ім. І.Ю. Рєпіна в рамках проекту «Молодь Харківщини – за належне управління», що реалізується Чугуївською правозахисною групою за підтримки Посольства Фінляндії в Україні, відбувся відкритий форум молоді громад Харківської області.

   У відкритті та роботі форуму прийняли участь

  • Ааро Іулітало, другий секретар Посольства Фінляндії в Україні;
  • Наталія Голова, інформаційний офіцер Посольства Фінляндії в Україні;
  • Микола Шошин, голова Чугуївської РДА;
  • Інесса Ковтун, заступник голови Чугуївської РДА;
  • Олексій Курцев, голова громадської ради при Харківській ОДА;
  • Роман Лихачов, голова Реформаторської коаліції Чугуївщини.

   Під час форуму презентовано кращі приклади участі молоді у вирішенні проблем громад, приклади роботи з молоддю та реалізації молодіжних проектів, досвід студентського і шкільного самоврядування.

   Учасником заходу був і Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, який представляв голова Ради молодих учених і спеціалістів ХНАУ, кандидат с.-г. наук, доцент С.В. Станкевич. Присутні мали змогу подивитися проморолик про ХНАУ ім. В.В. Докучаєва та ознайомитися зі станом студентського самоврядування, а також були запрошені на День відкритих дверей, що відбудеться 13 квітня 2019 р. Пана Ааро Іулітало та пані Наталію Голову персонально запрошено на День відкритих дверей з метою налагодження двосторонніх відносин у сфері освіти між ХНАУ та Фінляндією.

 

   
   
   
   
    

Авторизація