Опубліковано: 5-03-2019, 14:09 / Переглядів: 127 / Виховна діяльність / Культурно-масова діяльність


Вивчення мови й аристократичний чай. Іноземні студенти підготовчого відділення ХНАУ ім. В.В. Докучаєва на екскурсії на фабриці «AHMAD TEA УКРАЇНА-LONDON»

   27 лютого 2019 року іноземні студенти підготовчого відділення ХНАУ імені В.В. Докучаєва під керівництвом доцента кафедри мовних дисциплін Т.О. Петрової та керівника туристично-інформаційного відділу Г.М. Гарькавої відвідали фабрику «AHMAD TEA УКРАЇНА-LONDON».

   Вибір екскурсії на чайну фабрику був не випадковий. Під час навчання мови іноземних студентів важливо розуміти особливості їхньої культури та релігії, а також необхідно вміти зацікавити їх відмінностями своєї культури. Однак чай і традиції чаювання об’єднують різні народи й культури, наприклад арабську й українську. Такі екскурсії-заняття сприяють ефективній міжкультурній комунікації, активізують спілкування мовою, яку вивчають студенти-іноземці.

   Тривалість екскурсії – дві години, утім вони дуже швидко пролетіли, оскільки зацікавлення у студентів «підігрівалося» різноаспектністю екскурсії.

   У ході екскурсії студенти дізналися про історію створення фабрики, віднайшли вплив представників арабської культури на її виникнення; познайомилися зі специфічною машиною (величина якої «розтяглася» на три поверхи), що виготовляє чай; дегустували, визначали на смак якість чаю; ознайомилися з різними його видами; установили країни, у яких вирощують чай та ін. Студенти весело провели час, обговорювали відмінності традицій чаювання на їхніх батьківщинах і в Україні.

   Іноземні слухачі щиро дякували екскурсоводу за цікаву подорож на виробництво міжнаціонального продукту, а також із задоволенням написали коментарі до книги відгуків (російською, арабською та французькою мовами).

 

Кандидат філологічних наук,

доцент кафедри мовних дисциплін,

Т.О. Петрова

  

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
    

Авторизація