Опубліковано: 13-03-2019, 18:09 / Переглядів: 647 / Профорієнтація / Оголошення / Культурно-масова діяльність


Зустріч у рамках міжнародного співробітництва з Pro-Force Limited

   У рамках розширення міжнародного співробітництва Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва у березні 2019 р., за підтримки інституту міжнародної освіти та підвищення кваліфікації, ректором ХНАУ ім. Докучаєва було укладено договір про співпрацю з Pro-Force Limited, що пропонує стажування для студентів, аспірантів та випускників у фермерських господарствах Великої Британії.

   Співпраця за програмою Seasonal Workers Pilot полягає у фаховому стажуванні студентів денної та заочної форм навчання аграрного профілю і випускників у підприємствах сільськогосподарського сектору економіки Великої Британії протягом 6 місяців. Крім безпосередньої роботи та мовної практики, учасники вивчають нові технології ведення сільського господарства, знайомляться з культурою іншої країни, з методами ведення аграрного бізнесу.

   Представники компанії Pro-Force Limited Шевон Марш та Максим Савченко під час презентації надали детальну інформацію, щодо умов стажування та вимог до претендентів, та відповіли на питання присутніх. Після зустрічі всі охочі мали змогу заповнити анкети та пройти відбір на участь у програмі Seasonal Workers Pilot у Великій Британії.

   Міжнародна співпраця нашого вишу надає прекрасні можливості студентам, аспірантам, випускникам набути практичні навички на сільськогосподарських підприємствах країн ЄС, Великої Британії, США, Канади, Австралії та сприяє активній участі всіх охочих у спільних бізнес-проектах, навчальних семінарах, тренінгах, успішному просуванні на шляху до гідної праці в Україні.

 

   
   
    

Авторизація