Опубліковано: 20-03-2019, 10:49 / Переглядів: 312 / Новини / Профорієнтація


ВИЇЗНІ ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ ЗДОБУВАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ НА БАЗІ ФІЛІЇ ХАРКІВСЬКОГО ГОЛОВНОГО РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ПАТ «ПРИВАТБАНК»

   Практичні заняття на підприємстві – це форма організації навчальної діяльності здобувачів, призначена для поглиблення одержаних на лекції теоретичних знань, формування навичок їх практичного застосування, формування умінь професійної діяльності, закріплення навчальних досягнень.

   Практичні заняття дозволяють здобувачам поглиблювати знання, формувати професійну компетентність, одержувати інформацію про рівень навчальних досягнень і, за необхідності, оперативно їх коригувати.

   14 березня на базі  філії Харківського головного регіонального управління ПАТ  «ПриватБанк» (м. Харків, вулиця Малом'ясницька, 2А) відбулися два виїзні практичні заняття для здобувачів 3 та 4 курсів спеціальностей «Облік і оподаткування», «Облік і аудит» та «Фінанси, банківська справа та страхування» з дисциплін: «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аудит», «Облік у банках», «Облік у зарубіжних країнах», «Облік і звітність у оподаткуванні», «Теорія економічного аналізу», «Економіка праці і соціально-трудові відносини», «Психологія та педагогіка». Керівники – викладачі кафедри бухгалтерського обліку і аудиту професор Л.О. Сколотій та доцент І.І. Рагуліна.

   

   Здобувачі дізналися, що заснований у 1992 р. комерційний банк «ПриватБанк» є лідером банківського ринку країни. За даними дослідження GFK Ukraine, у IV кварталі 2018 р. з ним співпрацюють 53,4% українців - фізичних осіб від 16 років, вважають основним банком 45,9 % користувачів банківських послуг - фізичних осіб, що більше, ніж у наступних двадцяти банків разом. Серед корпоративних клієнтів у 2018 р. цей показник для «ПриватБанку» становить: 57,4 % юридичних осіб співпрацюють, а 37,8 % вважають своїм основним банком; 72,9 % суб’єктів підприємницької діяльності - фізичних осіб (СПД ФО) і 66,1 % вважають своїм основним банком.

   

   «ПриватБанк» – один із найбільш інноваційних банків світу. Наприклад, понад десять років назад він був одним із перших банків у світі, що почали використовувати одноразові SMS-паролі. До останніх інновацій, які отримали світове визнання, належать такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різноманітних мобільних додатків.

   Держава реалізує свої права власника банку, а органи управління банку діють відповідно до найкращих світових практик корпоративного управління, зокрема принципів організації економічного розвитку та співробітництва щодо корпоративного управління для підприємств із державною часткою (OECD Guidelineson Corporate Governanceof State-Owned Enterprises), Принципів корпоративного управління для банків Базельського комітету з банківського нагляду (Corporate governance principles for banks by Basel Committeeon BankingS upervision), Рекомендацій Європейської банківської організації щодо внутрішнього управління (Guidelineson Internal Governance by European Banking Authority), якщо застосовують в обсязі,  що не суперечить імперативним нормам чинного законодавства України.

   

   Здобувачі ознайомилися з практичною банківською діяльністю, прогресивними банківськими технологіями і перспективами розвитку банківського бізнесу, зокрема побачили, як працюють відділи по роботі з фізичними та юридичними особами, відділи кредитування і депозитів відвідали відділ по роботі з VIP-клієнтами. Окремо було розглянуто питання  щодо послуг для аграрного бізнесу, облікових аспектів банківської діяльності, соціально-трудових відносин. Також було  проінформовано щодо аспектів роботи служби внутрішнього аудиту тощо.

   

   Дякуємо керівництву та колективу філії Харківського головного регіонального управління ПАТ «ПриватБанк», особисто Ігорю Олександровичу Попову за особливу увагу до практичної підготовки здобувачів факультету обліку і фінансів, за підтримку і розвиток наших творчих здібностей!

 

Доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту

Ірина Рагуліна

    

Авторизація