Опубліковано: 21-03-2019, 09:26 / Переглядів: 357 / Новини / Наукова діяльність


Секційне засідання підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького складу і здобувачів наукових ступенів кафедри педагогіки, психології та права

   20 березня 2019 року в ауд. 1-613 на кафедрі педагогіки, психології та права відбулося секційне засідання підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького складу і здобувачів наукових ступенів.

На засіданні з доповідями виступили:

  1. О.Ф. Євсюков, завідувач кафедри, доцент, кандидат педагогічних наук представив доповідь на тему: «Активізація пізнавальних процесів у навчанні майбутніх викладачів».
  2. Я.Г. Гриньова, доцент, кандидат педагогічних наук з доповіддю на тему: «Правове навчання та електронні джерела правової інформації».
  3. С.В. Шерстюк, доцент, кандидат економічних наук з доповіддю на тему: «Правова охорона зелених насаджень в населених пунктах».
  4. І.А. Ляшко, викладач, практичний психолог представила доповідь на тему: «Психологія професійного вигорання викладачів закладів освіти».

   Всі доповіді викликали жваве обговорення. По закінченню засідання ухвалено рішення активізувати та продовжувати наукові дослідження викладачів кафедри.

 

   
    
   
    

Авторизація