Опубліковано: 21-03-2019, 09:26 / Переглядів: 740 / Новини / Наукова діяльність


Секційне засідання підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького складу і здобувачів наукових ступенів кафедри педагогіки, психології та права

   20 березня 2019 року в ауд. 1-613 на кафедрі педагогіки, психології та права відбулося секційне засідання підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького складу і здобувачів наукових ступенів.

На засіданні з доповідями виступили:

  1. О.Ф. Євсюков, завідувач кафедри, доцент, кандидат педагогічних наук представив доповідь на тему: «Активізація пізнавальних процесів у навчанні майбутніх викладачів».
  2. Я.Г. Гриньова, доцент, кандидат педагогічних наук з доповіддю на тему: «Правове навчання та електронні джерела правової інформації».
  3. С.В. Шерстюк, доцент, кандидат економічних наук з доповіддю на тему: «Правова охорона зелених насаджень в населених пунктах».
  4. І.А. Ляшко, викладач, практичний психолог представила доповідь на тему: «Психологія професійного вигорання викладачів закладів освіти».

   Всі доповіді викликали жваве обговорення. По закінченню засідання ухвалено рішення активізувати та продовжувати наукові дослідження викладачів кафедри.

 

   
    
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок