Опубліковано: 29-03-2019, 17:07 / Переглядів: 421 / Профорієнтація / Культурно-масова діяльність


ВИЇЗНЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ ЗДОБУВАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ НА «ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД «PRIME»

   Виїзні практичні заняття – важлива складова опанування професій  з обліку і оподаткування, обліку і аудиту, фінансів, банківської справи та страхування.

   14 березня на базі ТОВ «Лікеро-горілчаний завод «PRIME» (Харківська обл., Чугуївський р-н, смт Малинівка, вул. Олімпійська, 1) відбулося виїзне практичне заняття для здобувачів ОР «бакалавр» та ОР «магістр» спеціальностей «Облік і оподаткування», «Облік і аудит», «Фінанси, банківська справа та страхування» з дисциплін «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аудит», «Організація бухгалтерського обліку», «Податковий контроль», «Екотуризм», «Стратегічний аналіз», «Регіональна економіка», «Статистика ринку». Керівник – викладач кафедри бухгалтерського обліку доцент І.І. Рагуліна.

   
   

   Здобувачі побачили, що лікеро-горілчаний завод «PRIME» – це новий, досконалий, з «нуля» побудований комплекс із виробництва лікеро-горілчаних напоїв. Ця досконалість зумовлена вибором місця для будівництва заводу: екологічно чистий регіон, наявність артезіанських свердловин глибиною понад 750 м з унікальною за смаком водою, транспортні розв’язки. Загальна земельна площа заводу – 13 га. Загальна площа забудови – 20 тис. м2.

    На підприємстві встановлено обладнання світових компаній-виробників: лінії розливу «KHS» (Німеччина), купажні резервуари з харчової нержавіючої сталі «Astra» (Литва), фільтри «PALL» (Німеччина). Ретельна підготовка води, якнайтонша фільтрація продукту, контроль на всіх етапах виробничого процесу є передумовами створення якісних горілчаних напоїв. Високий рівень автоматизації дозволяє максимально зменшити, а на деяких ланках технологічного процесу виключити участь людини у виробництві. Завдяки цьому підприємство випускає унікальну за своїми характеристиками продукцію зі стабільною якістю і приємним смаком.

   

   Здобувачі дізналися, що завод має вісім виробничих ліній із загальною проектною потужністю 24 млн пляшок на місяць. Ємність спиртосховища становить 2 млн л спирту. Сумарні інвестиції підприємства – 60 млн доларів.

   Гордістю ЛГЗ «PRIME» є найкращі спеціалісти лікеро-горілчаної галузі з усієї країни, які працюють на підприємстві та впроваджують останні технічні ноу-хау. Результатом є Міжнародні сертифікати якості ISO 9001:2000, ISO 14021:2000 і знак екологічної чистоти «Зелений журавлик» – свідоцтво відповідності рівня роботи підприємства та якості напоїв останнім світовим стандартам. У листопаді 2007 р. Міжнародний академічний рейтинг «Golden Fortune» визнав завод і нагородив Золотою стелою і дипломом у номінації «Якість ІІІ тисячоліття».

 

   

ЛГЗ «PRIME» – великий роботодавець і платник податків. На підприємстві нині працюють понад 600 осіб. Основним принципом кадрової політики є формування команди професіоналів-однодумців. Співробітникам надано усі соціальні гарантії.

Сьогодні підприємство експортує продукцію до Литви, Латвії, Естонії, Вірменії, Казахстану, Азербайджану, Грузії, Молдови, Болгарії, Ізраїлю, Ливану, Турції, Китаю, Німеччини, Польщі, Чехії, США, Перу, на Кубу.

Здобувачі впевнилися, що «PRIME» – кращий лікеро-горілчаний завод в Україні та в усій Європі. Для такого високого статусу і назви завод має всі підстави. «PRIME» у перекладі з англійської означає «кращий», «перший», «преміальний». Назва повністю відображає сутність заводу – його технологічність, потужність, інноваційність.

 

Отже, поєднання теоретичної і практичної підготовки, інтеграція навчання з науково-дослідною та експериментальною роботою сприятимуть практичній спрямованості навчання, активному пошуку й упровадженню нетрадиційних форм і методів навчання здобувачів, формуванню цілісної особистості майбутніх фахівців. Цікаві приклади, професійний аналіз і коментарі спеціалістів заводу зробили заняття надзвичайно цікавим та корисним.

 

   Висловлюємо щиру вдячність керівництву і колективу ТОВ «Лікеро-горілчаний завод «PRIME» за допомогу та підтримку в проведенні занять для здобувачів факультету обліку і фінансів! Особлива подяка – екскурсоводу Ірині.

 

Доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту

Ірина Рагуліна

 

    

Авторизація